• GoHome Professional
do 200 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 200 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći klima zadnjih 7 dana" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 2.605 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMČICA, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Sremčica - Beogradska 5.0, kuća, 173m2, PR, Gas, klima, telefon, interfon, parking, garaža. Prizemna kuća sa dve odvojene stambene jedinice, odvojena struja dva trofazna brojila. Kuća je kompletno renovirana, u odličnom stanju , sa video nadzorom. Udaljenost od gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf Naselje - Tuniska 4.0, 147m2 (terasa 9m2), 2/3, EG, ostava, video nadzor, klima, telefon, interfon. Komforan stan u luksuznoj zgradi, u blizini Košutnjaka. Stan je četvorostrano orijentisan, svetao i prostire se na celom spratu. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći klima zadnjih 7 dana'
137.420 €
149.000 €
229.175 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 370.000 €, 125,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 118,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 066069699 U ponudi je izuzetno funkcionalan petosoban dupleks, smešten u mirnoj i jednoj od najprijatnijih ulica Zvezdare – Slavujev venac, u neposrednoj blizini Stanke Vraza. Stan se nalazi u manjoj, urednoj stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što budućim vlasnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 350.000 €, 114,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim dnevnim boravkom, odvojenim spavaćim blokom sa tri spavaće sobe, terasom, dva mokra čvora i ulaznim delom sa ugradnim plakarima i ostavom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Novogradnja Terasa Interfon Vinci Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 84 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��evo, Kneza Mihaila Obrenovi��a, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spava��e sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadaju��i podrum. Uknji��en na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 68 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan, novogradnja iz....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 66 m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 167.400 €, 62,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1402 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 62 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 3, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’ Novog Beograda je planski građen 60ih godina prošlog veka, kada je urbanizam služio potrebama čoveka, a ne investitora, pa je urbanistički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 187.500 €, 52,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Rada Neimara Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.620 €, 44,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan na prvom spratu, površine 44,54m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.456 €, 42,81 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1391 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju dvosoban stan površine 42,81 m² u Surčinu. Funkcionalan raspored obuhvata hodnik, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju i spavaću sobu, što ovaj stan čini praktičnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 78.000 €, 40,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 96.870 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan u prizemlju, površine 32,29m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 39)

<< <1> >>