• GoHome Professional
do 200 m2 interfon do 300000 eura zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 interfon do 300000 eura zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 interfon do 300000 eura zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "do 200 m2 interfon do 300000 eura zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 364 nekretnina - prosečna cena 3.176 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 285.000 €, 86,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Resavska Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 328.500 €, 86,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Njegoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 304.500 €, 84,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 3.0, 84 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 84 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, tri odvojene spavaće sobe, kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa kuća, mereno ima 157m2 sa terasom, a uknjižena na 82m2, smeštena na 5,87 ari placa. Kuća poseduje podrum sa kotlarnicom, u prizemlju veliku dnevnu sobu sa izlaskom na terasu koja gleda u dvorište, kuhinju, ostavu i kupatilo. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Topolska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1930 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan i svetao dvoiposoban stan -poslovni prostor površine 81 m² u Dubljanskoj ulici na Vračaru. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava 4m2 po ceni od 5000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Šupljikca Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 161.900 €, 79,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora, ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, a iz dnevne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.000 €, 79,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 183.300 €, 78,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 7 Spratnost: 8 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 7 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3. 0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,06 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 365)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>