• GoHome Professional
do 200 m2 interfon što manji do 300000 eura Zadnji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200 m2 interfon što manji do 300000 eura Zadnji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 interfon što manji do 300000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200 m2 interfon što manji do 300000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 364 nekretnina - prosečna cena 3.176 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lift
    • opremljen
    • pogodan
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2. 0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 238.000 €, 67,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Agostina Neta Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

** Idealna prilika za one koji traže gotov, kvalitetan stan bez dodatnog ulaganja.** Odličan, jako svetao, komforan, funkcionalno raspoređen stan na odličnoj lokaciji, smešten u srcu Zemuna. Zgrada je novije gradnje, uredna i moderna, sa interfonom, video nadzorom i rampom za garažu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, luks, uknjizen na 68 m2, parking mesto koje koristi samo ovaj stan, novogradnja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 68,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Dragana Rakica Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan u Zemunu, naselje Meandri, u Bačkoj ulici. Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno i kvalitetno renoviran, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.380 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 227.106 €, 68,82 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 900 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Ova moderna stambena zgrada nudi vrhunski kvalitet života uz smart home sistem. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 282.210 €, 69,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Šumatovačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan povr��ine 69m2 u stambeno-poslovnoj zgradi u izgradnji, na tre��em, povu��enom spratu. Stan je bli��e predstavljen na skicama i tabelarnom prikazu veli��ina prostorija. Grejanje ��e biti EG, podno. Zgrada ��e posedovati lift. U izra��enu cenu nije ura��unat pdv, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Za svaku preporuku, lux trosoban stan. Novogradnja vrhunskog kvaliteta iz 2023. god. Hrastov parket, podno grejanje u kuhinji i kupatilu, alu stolarija, blindirana ulazna vrata. Stan je orijentisan jugoistočno. Zahvaljujući velikim prozorima obezbeđuje osunčanost tokom čitavog dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi sa dva lifta i uređenim ulazom. Objekat je u procesu dobijanja upotrebne dozvole. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NEIMAR – 69m², 3.0, NOVIJA GRADNJA Na atraktivnoj lokaciji na Neimaru prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69m² u kvalitetnoj novijoj zgradi. Idealan za porodičan život, parove ili kao investicija. Stan je istocno orijentisan, sa velikim prozorima i obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 320.000 €, 69,99 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1394 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je stan u Zemunu, Beograd, površine 69,99 m². Po strukturi je 2.5-soban i funkcionalno organizovan za udoban porodični život. Ulazni deo čini predsoblje, stan ima dečiju sobu sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen stan, tek izgrađen, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 4.0, 70.10 m2, terasa, EG, podno grejanje, I/I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Karakteristike stana ✅Četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m², potpuno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se prodaje namešten, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pan��evo, Kneza Mihaila Obrenovi��a, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spava��e sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadaju��i podrum. Uknji��en na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 136.000 €, 70,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, nova VIP zgrada, četvorosoban stan .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, lift, termo fasada, funkcionalan svetao prostor pogodan i za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran, hrast tarket,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Subotička Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 234.894 €, 71,18 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

ID 899 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Ova moderna stambena zgrada nudi vrhunski kvalitet života uz smart home sistem. Struktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 72,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Kanalizacija Interfon Podrum Jug Bogdanova Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1936 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.300 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 72 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i i Gratis ograđeno dvorište od 30 m2 sa pogledom celog stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3. 0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 259.000 € na 251.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 259.000 €
10.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milo��a Savkovi��a, 4/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-76m2 , ugovorna povr��ina-76.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran, svetao duplex povr��ine 76m2 u ulici Milo��a Savkovi��a, na Zvezdari. Sme��ten u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini marketa, vrti��a, ��kole, de��ijeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 7 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3. 0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 365)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>