• GoHome Professional
do 200 m2 ekskluzivan do 290000 eura pogodan što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 ekskluzivan do 290000 eura pogodan što j - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 ekskluzivan do 290000 eura pogodan što jeftiniji

  • Za upit "do 200 m2 ekskluzivan do 290000 eura pogodan što jeftiniji" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 49.995 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Slankamen, direktan izlaz na Dunav, 1402m2 + 21m2 vikend kućica, uknjižen+++Agencijska oznaka stana 3046551, Stari Slankamen – Oduševac. Ekskluzivna prodaja, plac u Starom Slankamenu – direktan izlaz na Dunav! Prelepa parcela površine 1402 m², koja se prostire do same obale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 ekskluzivan do 290000 eura pogodan što jeftiniji'
195.000 €
257.500 €
156.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra 1049834 - Retko u ponudi! Novi Sad - Centar - Katolička porta Ekskluzivna ponuda u srcu Novog Sada — idealan dvosoban dupleks od 37 m² Lokacija koja garantuje kvalitetan urbani život Ovaj stan se nalazi u samom centru Novog Sada , u delu poznatom kao Katolička porta — izuzetno....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 66,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

odlicna lokacija, stan odlicnog rasporeda, prvi sprat - visina drugog sprata, potrebno renoviranje, kupatilo novo uradjeno, uknjizeno bez tereta, prostorije: dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 mokra cvora (kupatilo + wc), pogodno i za poslovni prostor (ordinacija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 261.000 € na 235.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 235.000 €, 112,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 275.000 €
13.06.2025 - 265.000 €
13.07.2025 - 262.000 €
14.12.2025 - 261.000 €
22.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac - Lekino brdo 4.0, uknjižen na 112m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klima, KATV, internet, interfon, garaža Prodaja velikog porodičnog stana na Lekinom brdu, u naselju izmedju Autokomande i Vračara, u kome dominiraju moderne zgrade i ekskluzivne vile, što naselju daje ekskluzivan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 280.000 €, 127,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130279, 11.45a, spratna, jedan sprat, struja, klima, uknjižen, nov, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Ekskluzivna prodaja. Odlična nekretnina u starom, centralnom delu Vrdnika, podjednako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)