• GoHome Professional
do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije interfon što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije interfon što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije interfon što skuplji pala cena

  • Za upit "do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije interfon što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 791 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 874 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��anti��eva, 4/5, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-104m2 , ugovorna povr��ina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odli��noj lokaciji na Dor��olu, u ��anti��evoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na ��ijim vratima je interfon. Spoljni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 430.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 405.000 €, 127,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao ��etvorosoban stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan je jako svetao i funkcionalan. Nalazi se u dobro o��uvanoj zgradi. Mogu��a ugradnja lifta....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 379.900 € na 365.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 365.000 €, 93,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 379.900 €
10.05.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf - Kneza Višeslava; 93m2 (89,5m2 grejne+3,5m2 terase), 3.5, 5./7, cg, lift, interfon, internet, podrum, sušionica, ostava, atomsko sklonište; Prodajemo osunčan, funkcionalan i prostran troiposoban stan (kompletno renoviran pre 5 godina) a u zgradi od fasadne cigle (iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, na Vračaru. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu opštine, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada i neposrednom blizinom svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 336.000 €
10.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73.10m2, dok galerija ima 15.97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 najnovije interfon što skuplji pala cena (44)
  • do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije što skuplji pala cena (14)
  • do 200 m2 do 833 eura/m2 najnovije interfon što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>