• GoHome Professional
do 200 m2 do 827 eura/m2 parket što manji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 827 eura/m2 parket što manji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 827 eura/m2 parket što manji porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 do 827 eura/m2 parket što manji porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 673 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 785 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 868 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • opremljen
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća izuzetne gradnje koja se nalazi u Gakovu ima 116 m2, lepog rasporeda, gde poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa. Ispod dela kuće se nalazi podrum. Drveni vakum prozori, po podu parket i pločice, a u sobama....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2025 - 52.000 €
19.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan naselje Duvanika. Površine 68 m2. Stan se nalazi u stambenoj zgradi u visokom prizemlju. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, hodnik, kupatilo i špajz. Stanu pripada i deo podruma. Na podovima brodski pod, parket, keramika Grejanje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 827 eura/m2 parket što manji porasla cena'
125.000 €
125.000 €
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>