• GoHome Professional
do 200 m2 do 827 eura/m2 što manji porasla cena Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 827 eura/m2 što manji porasla cena Za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 827 eura/m2 što manji porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200 m2 do 827 eura/m2 što manji porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 604 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 785 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 868 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 54000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+40%

Promena cene sa 25.000 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 35.000 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 39m² · 35.000€.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 48.000 €, 56,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena .Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA Dvosoban stan,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 827 eura/m2 što manji porasla cena zadnjih 14 dana'
95.000 €
99.000 €
53.000 €
 
+8%

Promena cene sa 49.000 € na 53.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 53.000 €
20.03.2026 - 49.000 €
01.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na grad. Stan se prodaje sa zatečenim nameštajem. Vredi pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 50.000 € na 53.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 53.000 €, 109,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2024 - 42.000 €
10.02.2025 - 50.000 €
04.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Karađorđev trg – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 109m2 + jednosobna neuknjižena kuća od čvrstog materijala površine 32m2 + šupe na placu od 8,05 ara. Dva trofazna brojila, kanalizacija, bašta, širina placa je oko 6,5m, jedan vlasnik. Nije moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 70.000 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 117,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 45.000 €
03.03.2024 - 70.000 €
11.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća sa podrumom, upisana na 117 m², nalazi se na placu površine 38 a u Ribaru, u okolini Jagodine. Kuća je starije gradnje, ali je u dobrom stanju, a na objektu je urađena ploča. Plac je uzan, ali dugačak, što pruža mogućnost za različite namene i uređenje po sopstvenim....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 49.000 € na 65.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 65.000 €, 120,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2024 - 49.000 €
06.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova prelepa kuća, smeštena samo 100 metara od Velike Morave, pruža savršen mir i privatnost, dok je istovremeno na svega 2 km od centra grada. Idealna je za sve koji žele da uživaju u tišini prirode, a da ne budu daleko od svih gradskih sadržaja. Kuća je savršen spoj udobnosti i prirode.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 38.000 € na 42.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 123,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 36.000 €
27.03.2026 - 38.000 €
29.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo spratna kuću površine 123 m2, na placu površine 1702m2.Kuća je u fazi adaptacije, građena je od čvrstog materijala, na podovima se nalazi beton, prozori su pvc. Grejanje je klasično na čvrsto gorivo. Struja je trofazna, a u dvorištu se nalaze bušeni bunar i septička jama.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 110.000 € na 125.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, UGRINOVCI, 125.000 €, 138,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuca sa garazom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, kupatila, gostinjskog toaleta i garaze koja je direktno povezana sa ulaznim hodnikom kuce. Podno grejanje....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 110.000 € na 125.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 125.000 €, 138,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuća sa garažom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, kupatila, gostinjskog toaleta i garaže koja je direktno povezana sa ulaznim hodnikom kuće. Podno grejanje....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 42.000 € na 52.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Apelovac, 52.000 €, 144,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.06.2022 - 35.000 €
15.06.2022 - 32.000 €
22.06.2022 - 30.000 €
05.02.2023 - 42.000 €
01.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo započetu planska kuću u gabrovackoj reci (blizu restorana žirado) površine 144m2 na placu od 6 ara (radovi su završeni do prve ploče). Struktura u prizemlju: lokal od 76m2 i stan 2,0 od 60 m2, hodnik i kupatilo. Na spratu planirano: Stan 3,0 od 76m2 i stan 2,0 od 60 m2,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 32.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 33.000 €, 145,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 32.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 145 m² u samom centru Bagrdana, na placu od 6,29 ari. Odlična prilika za sve koji žele mir života na selu, a da im je sve neophodno u neposrednoj blizini. Glavne karakteristike: Kuća u funkciji, sa potrebnim ulaganjima u stolariju i fasadu Mogućnost dogradnje....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 68.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 148,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 68.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća, u Rokovcima predgradju Sombora, površine 148m2 od tvrdog materijala izgradjena 1991 godine sa pomoćnim objektima, na većem placu od 34.44m2. Dve sobe do ulice, dnevni boravak sa ostavljenim instalacijama za kuhinju, kuhinja. Grejanje na CG, kanalizacija,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
01.05.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2024 - 55.000 €
03.08.2025 - 60.000 €
29.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 68.000 € na 85.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 85.000 €, 201,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.000 €
01.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno grejanje.Uz kuću i ekonomsko dvorište kao i šuma,bašta,sve na površini od 1500m2,kolski ulaz,garaža.Uredna kuća,bez većih ulaganja,sva infrastruktura....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 103.000 € na 110.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 103.000 €
01.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Beloševcu .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>