• GoHome Professional
do 200 m2 do 791 eura/m2 najnovije parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 791 eura/m2 najnovije parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 791 eura/m2 najnovije parket

  • Za upit "do 200 m2 do 791 eura/m2 najnovije parket" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 751 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 830 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 154.500 €, 200,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična pozicija dvojne kuće koja izlazi na dve ulice. Većim delom je renovirana, ugrađena je pvc-stolarija, postavljen hrastov parket u dnevnom boravku, dok je u spavaćim sobama laminat, kupatilo je renovirano. Na spratu postoje 4 spavaće sobe i prelepa terasa oko 30m2. Interesantna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 108.000 €, 140,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
19.04.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo, prelepu porodicnu kuću spratnosti P+PK, u niškom naselju Camurlija povrsine 140m 2 , nalazi se u neposrednoj blizini mlekare Milk Hous. Udaljenost od grada je svega desetak minuta vožnje, oko 6 km. Gradjena je izuzetno kvalitetno, za sopstvene potrebe.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 66,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban salonski stan na prvom spratu površine 66m2.Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kuhinje i kupatila. U sobama se na podovima nalazi laminat i parket, dok su u kuhinj i kupatilu keramičke pločice. Zidovi su okrečeni, a grejanje je na klimu i ta peć. U zgradi....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 82.400 €, 105,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE UKNJIZENA DVOJNA KUCA U CENTRU BUDISAVE,UKNJIZENA KAO STAN ,KOMPLET NAMESTENA,CENTRALNO GREJANJE NA GAS,DVE SPAVACE SOBE,DNEVNA,KUHINJA,OSTAVA,PODRUM,KUPATILO,ODRZAVANA,KROV KOMPLET SREDJEN ,NOVA GRADJA,CREP,PARKET U KUCI ..MOZE ZAMENA ZA STAN U NOVOM SADU,MOZE KREDIT ZA....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 115.000 € na 125.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 115.000 €
25.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosobna prizemna kuća sa potkrovljem od 160 kvm na placu od 720 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je etažno na čvrsto gorivo, struja je trofazna sa dvotarifnim brojilom, voda je gradska, postoje septička jama i bušeni bunar dubine 51m. Na podovima je parket. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 110.500 €, 139,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi u Somboru, MZ Čvorak, ima 139 m2. Kuća poseduje 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, predsoblje, kupatilo i lepu terasu. U suterenu se nalazi garaža sa kotlarnicom. Po podu su stavljeni parket i pločice, stolarija je drvena. Trofazna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 791 eura/m2 parket (592)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com