• GoHome Professional
do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket Najnovije pala cena

  • Za upit "do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 751 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 830 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 203.500 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 209.000 €
11.03.2026 - 203.500 €
10.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivnu kuću u modernom kompleksu , kompletno opremljenu sa wellness sadržajem u naselju Šainovci, jednom od najmirnijih i najpoželjnijih delova Zlatibora. Kuća je smeštena na posebnoj parceli površine 4,5–5 ari, a površina objekata je 100m2, raspoređena na dva....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 299.900 € na 289.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 289.000 €, 81,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 299.900 €
10.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, izuzetan dvostrano orijentisan (istok-zapad) stan na idealnoj lokaciji unutar naselja Zelena Avenija, na granici Zemuna i Novog Beograda Uknjižen na 81m2, grejne površine 75m2+2 terase sa obe strane CG sa kalorimetrima, niski računi ALU-drvo stolarija, hrastov parket Dva....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 285.000 € na 265.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 265.000 €, 58,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini Trga republike u ulici Jelene Ćetković, prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan na četvrtom spratu odlično održavane zgrade. Stan se nalazi u uknjiženoj nadogradnji iz 2014. godine, sa liftom, tako da su 2014 zamenjene sve instalacije, stolarija i kompletno uređenje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 113.500 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 113.500 €
10.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 44m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 što veći parket najnovije pala cena (10)
  • do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći najnovije pala cena (14)
  • do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket pala cena (28)
  • do 200 m2 do 791 eura/m2 što veći parket najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>