• GoHome Professional
do 200 m2 do 63000 eura uknjižen što manji za stud - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 63000 eura uknjižen što manji za stud - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 63000 eura uknjižen što manji za studente

  • Za upit "do 200 m2 do 63000 eura uknjižen što manji za studente" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.006 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 64.220 € na 61.500 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 61.500 €, 16,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 64.220 €
18.02.2026 - 61.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini železničke stanice. Stan je idealan za studente, samce, mlade parove, kao i za investiciju zbog velike potražnje za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 54.590 €, 20,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u potkrovlju (6. sprat) stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Zgrada ima lift do 5. sprata, a zatim stepenište do potkrovlja. Uknjižen na 20m2 (realno ~24m², zbog kosina) U dvorištu zgrade postoji 7 parking mesta, samo za stanare zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.000 €, 20,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120767, VI/, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. ODLIČNA INVESTICIJA!!!Na prodaju odlična,uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Odlična za studente ili mladi bračni par. Odmah useljiva. Garsonjera je na šestom spratu a lift je do petog sprata.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 63000 eura uknjižen što manji za studente'
51.500 €
51.500 €
41.500 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Manji stan pogodan za studente ili đake +++ Agencijska oznaka - 1062969 - Uknjižen manji jednosoban stan na Grbavici. Stan se sastoji iz manje sobe, odvojene kuhinje, kupatila i terase sa ostavom. Grejanje je kombinovano na TA i gasnu peć. Nalazi se u mirnoj ulici izvan gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 50.000 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Otvoren za ponude, sa ili bez posrednika! Prodajem uknjižen stan (garsonjeru) u širem centru Novog Sada (socijalno), 28m2 (27,79), suteren, delimično opremljen - vidi slike, na bukvalno 1000 koraka od Miletićevog spomenika (gradsko jezgro). Pogodno za učenike, studente, kancelariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera površine 29 m², smeštena u potpuno novoj zgradi. Stan je uknjižen, što kupcu pruža potpunu sigurnost pri kupovini. Garsonjera se prodaje sa kompletnim nameštajem i tehnikom, tako da je odmah useljiva i ne zahteva dodatna ulaganja. Idealna je kao prvi stan, investicija....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Crvenom Pevcu,na lokaciji pogodnoj za život studenata zbog blizine medicinskog fakulteta, 29m2. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade bez lifta ( nije poslednji) i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.000 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na 5 minuta od Limana. Uknjižen na vlasnika 1/1, useljiv odmah po isplati. Izuzetno mali troškovi. Idealan stan za mlađe ljude, bračne parove, studente. Dvostrano orijentisan. U blizini marketi, autobuska stajalište, pošta. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 46,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na top lokaciji. Idealan stan za izdavanje, za mlađe ljude, studente. Blizina centra, Promenade, Spensa, marketa, fakulteta, Futoške pijace, banaka, pošte. Stan bez većih ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaja se kompletno namešten. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 72.000 € na 68.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 52,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 72.000 €
17.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 52m² + terase,uknjižen na 52m2 u mirnom naselju Kajsijar u Jagodini. Stan se nalazi u blizini Učiteljskog fakulteta, što ga čini idealnim za studente, mlade parove ili kao investiciju za izdavanje. Osnovne informacije: Površina: 61m² Struktura: dvosoban....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja ,prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom,, sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>