• GoHome Professional
do 200 m2 do 613 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 613 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 613 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji

  • Za upit "do 200 m2 do 613 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 418 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 582 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 643 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 42000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 43.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mužlja - trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 613 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što jeftiniji'
66.000 €
66.000 €
29.000 €
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 28.000 €
08.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine"....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.500 € na 28.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 46,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.500 €
10.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Evo predloga za oglas: **Vikend kuća na Moravi – idealna za odmor i ribolov** Prodaje se **legalizovana vikend kuća** smeštena **direktno pored reke Morave**, sa prelepim pogledom i idealnom pozicijom za odmor, vikend uživanje ili porodični beg iz grada. **Glavni objekat:** * Prizemlje:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 39.500 € na 36.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 36.000 €, 58,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 43.000 €
03.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 47.000 €, 120,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 49.000 €
08.05.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju nameštena i sređena kuća. Kuća se nalazi u samom centru sela, ispred kuće veliki park Kuća se prodaje nameštena, sa svim uređajima i nameštajem koji se u njoj nalazi. Kuća, u stili "Vile" ima....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 51.500 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BOGATIĆ, 48.000 €, 77,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju trosobna kuća starije gradnje u mirnom delu Banoštora, idealna za porodičan život ili kao investicija. Kuća se sastoji od dve potpuno osposobljene stambene jedinice, dok je treća u sivoj fazi, što ostavlja mogućnost uređenja po sopstvenim željama. Nedavno su izvedeni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 48.000 €, 168,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana kuća u Doroslovu od 168 m2. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, špajz, veliko kupatilo i hodnik. Nalazi se na placu od 1195 m2 i ima započetu gradnju pomoćnih prostorija. Voda iz vodovoda, trofazna struja, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 55.000 €, 125,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 58.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 125m2, koja se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, druge spavaće sobe, kuhinje, letnje kuhinje, ostave, podruma. U dvorištu pomoćni objekti, radionica, šupagaraža. Termoizolacija oko kuće, etažno grejanje na kaljevu peć,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STEPOJEVAC, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske magistrale. Stanje objekta: neophodno renoviranje, neuseljivo. Dodatni objekti:Garaža uknjizen ST/0 VOJVODE MISICA Kuća, Beograd - Stepojevac....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 72.000 € na 66.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine. Smeštena na uređenom placu od 5,3 ara, ova nekretnina nudi privatnost i spokoj koji su danas neprocenjivi. Zakažite razgledanje u terminu....

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 197,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici prodaje se prizemna porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 198m2 na parceli od 1433m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje, kupatila i garaže za dve automobila. Na podovima je laminat, prozori su drveni a grejanje je etažno ili na struju. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Posštoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BATAJNICA, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena, lepo očuvana porodična kuća površine 210 m², sa uređenim dvorištem od 4 ara, u mirnom delu Batajnice. Kuća je građena dobro održavana, sa mogućnošću podele na dve potpuno odvojene stambene jedinice po vertikali, što je čini idealnom kako za jednu veću, tako i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>