• GoHome Professional
do 200 m2 do 60000 eura uknjižen pala cena što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 60000 eura uknjižen pala cena što već - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 60000 eura uknjižen pala cena što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 200 m2 do 60000 eura uknjižen pala cena što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.452 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • novogradnja
    • renovirano
    • opremljen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-22%

Promena cene sa 67.000 € na 52.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.000 €
06.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza.........03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 60000 eura uknjižen pala cena što veći zadnjih 7 dana'
62.000 €
49.900 €
63.000 €
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STEPOJEVAC, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske magistrale. Stanje objekta: neophodno renoviranje, neuseljivo. Dodatni objekti:Garaža uknjizen ST/0 VOJVODE MISICA Kuća, Beograd - Stepojevac....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 65.000 € na 52.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 67.000 €
04.04.2026 - 65.000 €
05.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 48 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Žitni Trg - jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 57.000 €
05.04.2026 - 55.000 €
06.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan od 23m2 na Kanarevom brdu. Stan ima jednu prostoriju gde se nalaze soba, kuhinja, trpezarija i tuš kabina. Toalet nije u stanu već je u odvojenom delu na kraju hodnika. Na spratu je zajednička velika terasa. Stan poseduje i podrum. Okrenut....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>