• GoHome Professional
do 200 m2 do 57000 eura centralno grejanje što man - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 do 57000 eura centralno grejanje što man - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 57000 eura centralno grejanje što manji

  • Za upit "do 200 m2 do 57000 eura centralno grejanje što manji" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 1.144 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
    • do 877 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, uredan, namešten trosoban stan sa dva mokra čvora, dve lođe, u urednoj zgradi sa dva lifta, na odličnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u centralnom delu naselja Cerak, okružena parkovskim površinama u mirnom okruženju, sa obezbeđenim prostorom za parkiranje ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, APATIN, 30.000 €, 76,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje je trosoban stan u Prigrevici, koji se nalaze u kuci podeljene u tri zasebna stana sa pripadajućom šupom i dvorištem, odmah useljiv, prodaje se sa nameštajem. Raspored: 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, špajz, kupatilo, posebno terasa, šupa (pomoćni objekat) ✔ Centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući. Dupleks stan - prizemlje:dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Može da se koristi i deo dvorišta. Gornja etaža:dve spavaće sobe i kupatilo. Klimatizovano. Centralno grejanje. Cena 600e je sa svim plaćenim troškovima osim struje. Jedan bračni krevet + ugaona i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bregalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ćupriji, u neposrednoj blizini osnovne škole 13. oktobar. Idealna prilika za porodice koje žele miran i komforan život po izuzetno pristupačnoj ceni Kuća je u odličnom stanju, sa funkcionalnim rasporedom: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 82,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća uTuriji sa lepim velikim dvorištem punim zelenila. Kuća je starije gradnje, salonskog tipa i građena je u autohtonom vojvođanskom stilu. Kuća je renovirana sa puno pažnje i ukusa, da bi se očuvao prethodni izgled kuće. Na kući je urađena hidroizolacija svih zidova,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 84,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šećerana – poslovni prostor površine 84m2 na I spratu u poslovnom objektu za dva sprata. Kancelarijski prostor se sastoji od prijemne kancelarije, 3 manje kancelarije, jedne velike kancelarije i ostave. Toalet je zajednički na spratu, CG na plinski kotao, parket, parking ispred zgrade,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 35.000 € na 37.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LUKIĆEVO, 37.000 €, 84,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 35.000 €
05.03.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na istom placu u Lukićevu. Obe kuće su po strukturi trosobne. Svaka kuća poseduje po dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsta goriva. Plin. Trofazna struja. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti Grejanje CG....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Kuća, KULA, 42.000 €, 87,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna Kuća 87m2 u Sivcu na odličnoj lokaciji sa placem od 4ara. Kuća je zidana na ciglu i po i malterisana.Stolarija je drvena, podovi su parket i pločice. Struja je trofazna 1 brojilo, voda gradska i septička jama plus 1 prelivna septička ispod garaže.U dvorištu se nalaze 2 garaže....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 48.000 €, 88,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od grada u ataru sela Podgorac prodaje se celokupno seosko domacinstvo,kuca 88m2 sa dva pomocna objekta na placu povrsine negde oko 18ari.Kuca se sastoji od tri sobe,dnevnog boravka,kuhinje,hodnika i kupatila,inace je namestena odmah useljiva.Centralno grejanje,krov na kuci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Kovina 91m2 Mogućnost prodaje sa nameštajem. Nov crep, etazno centralno grejanje, klima, izolacija. Kontakt telefon 0600792090 Cena 60000 eura,uz mogućnost dogovora. Zajedničko dvorište. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.560 €, 92,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična zidana kuća, na placu od 722 m2 u mirnijem delu Srbobrana. Kuća ima tri sobe i jednu manju sobu, odvojenu kuhinju, trpezariju, kupatilo, ostavu, predsoblje i pogodna je za veću porodicu. Kuća je dobre gradnje, lepo održavana, ima Pvc stolariju, ekonomično centralno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je salonski stan u kući P=93m2 i sastoji se od: dve velike sobe, ulaznog hodnika, predvorja, kuhinja, trpezarija, špajz, kupatilo. U stanu je centralno grejanje, Izdaje se isključivo za poslovni prostor-kancelarija, agencija, firma.. biće ispražnjen stan. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 43.000 €, 100,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renovirana kuca u uzem centru Backog Gradista. Kompletno radjena nova struja u kuci. Kuca je prikljucena na monofaznu struju i vodu. Etazno-centralno grejanje na cvrsto gorivo. Klima. Pored kuce garaza, svinjac i kokosinjac sa ukupnom kvadraturom od 45m2. Kuca se prodaje....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 43.000 €, 108,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bezdanu, ulica Bajska 108. Oko 108 m2, poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostavu, kuhinju i trpezariju (jedna prostorija) te izlaz na terasu koja je prema dvoriṣ̌tu. Podrum se nalazi ispod pola kuće-Dvoriṣ̌te i baṣ̌ta ukupno 880 m2. U dvoriṣ̌tu postoje nus....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 
  Kuća, OSEČINA, 40.000 €, 110,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kamena kuca sa okucnicom 1.5ha sa garazom..Kuca se nalazi u Radevskim Stavama desetak kilometara od Oseceni.Nalazi se na proplanku okruzena sumama na nadmorskoj visini 450 metara.Prilaz kuci nasut put tucanikom tako da se kolima ulazi u dvoriste.Kuca ima 110m2,centralno grejanje,struju,vodu....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 44.500 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TURIJA, 120m2, KUĆA Prodaje se kuća u mestu Turija, 34km od Novog Sada. Kuća je čvrste gradnje, stambeni deo 120m2, pomoćni objekti 41m2, na placu od 263m2. Raspored prostorija je odličan, poseduje tri sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu, kupatilo. Prodaje se kuća nameštena,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Silbašu, na 30km od Novog Sada i 17 km od Bačke Palanke. Kuća je renovirana, ugrađena je kompletna PVC stolarija kvalitetna prozora i vrata, 4 sobe, dnevna, kuhinja, kupatilo. Kuća ima centralno grejanje, plac 4 ara 51 m2, a kuća ima 105m2 i nova šupa za ogrev. Uknjižena....

 
 
 
  Kuća, ŽARKOVAC, 51.500 €, 124,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Građena 1996.godine , opremljena nameštajem koji ostaje. Kuća je čvrste gradnje, ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 45.000 €, 125,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana trosobna kuća u Bogojevu, površine 125m², na placu 768m². PVC stolarija, laminat i pločice, centralno grejanje na čvrsto gorivo, trofazna struja, gradska voda, septička jama. U dvorištu letnja kuhinja, garaža i pomoćni objekti. Kuća je svetla, topla, prodaje....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 62.000 €, 125,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA .. . . . .062518545 Prizemna Kuću u Zmajevu površine 205m + nusprostorije 80m sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva.Kuća ima četiri sobe,kuhnju,kupatilo,ustakljenu....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 58.000 €, 130,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća od čvrstog materija potpuno renovirana u Melencima. .Površine 130 m2, na placu od 411 m2. Lep raspored prostorija, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Iz trpezarije se izlazi na natkrivenu terasu okrenutu prema dvorištu. Dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 39.500 €, 130,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA NA LAKAT 130m2 u Suseku plac 1197m2/11.97ari Trofazna struja, gradska voda, gas, asfalt ispred kuće, centralno grejanje, septička uknjižena 1/1 ДОМ НА КОЛЕНЕ 130м2 в Сусеке трехфазный ток, городская вода, газ, асфальт перед домом, центральное отопление, септик зарегистрировано....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JANKOV MOST, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.11.2024 - 45.000 €
16.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 45.000 € na 35.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 45.000 €
22.02.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jankov Most - dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 48.000 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – kuća površine 150m2 + garaža na placu od 10,87 ara. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice. Jednog trosobnog i dva dvosobna stana, koje je moguće spojiti u jednu stambenu jedinicu. CG na plin, trofazna struja, kanalizacija, kolski ulaz. Nije moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 55.000 €, 156,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017725 – Prostran četvorosoban stan od 156 m² u zelenom delu Kolonije Šećerane Retka prilika za veliku porodicu – funkcionalan i svetao stan na drugom spratu, u mirnom delu grada prepunom zelenila i sadržaja za decu. Stan se nalazi na lokaciji Kolonije Šećerane,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 60.000 €, 166,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Stambeno poslovni objekat ukupne površine 166 m2 nalazi se u naselju Raškova Bara u Arilju, ulica Nikole Pašića broj 12, pored reke Moravice, na oko 120 metara od magistralnog puta Arilje - Ivanjica i oko 1,4 kilometra od centra grada (levo skretanje kod benzinske stanice MOL). Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 57.000 €, 170,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ifra nekretnine: 14426 Porodicno stambeni objekat je spratnosti prizemlje + potkrovlje. Prizemlje obuhvata ulaz,hodnik sa stepenistem,2 sobe,hodnik,terasu i trpezariju. Bruto povrsina prizemlja je 92m2. Potkrovlje obuhvata hodnik sa stepenistem,tri sobe,kupatilo(nije zavrseno),hodnik....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-167 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>