• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 potkrovlje Najnovije

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 potkrovlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALIBUNAR, 55.000 €, 64,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Devojački bunar - vikend kuća, građevinske površine 64 kvm, dva nivoa PR+PTK, na 6 ari placa. Prizemlje: dnevna soba, čajna kuhinja, kupatilo, velika terasa. Potkrovlje: hodnik, dve sobe, kupatilo, terasa. Na placu ima i pomoćni objekat površine 16 kvm i garaža površine 17 kvm. U....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 54.000 €, 63,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru, ima 63 m2 i nalazi se u potkrovlju, poseduje 1 spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Po podu pločice, podno grejanje i hlađenje na toplotne pumpe, Pvc stolarija, svoj vodomer i kalometar. Stan se prodaje namešten. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 54.000 €, 65,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna vikend kuća sa potkrovljem od 65 kvm na placu od 1827 kvm.Kuća je građena od cigle. Grejanje je klasično na čvrsto gorivo i na Ta peć, struja je monofazna, voda je bunarska, dok se u dvorištu nalazi septička jama. Na podovima su keramičke pločice i itison. Kuća....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 60.000 €, 68,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi zaista prelepa vikendica na svega 20km od Sombora. Vikendica sa pomoćnim objektima se prostire na placu veličine od čak 4510m2. Na placu se nalaze vikendica, i dva pomoćna objekta. Vikendica gradjena pre 10tak godina, čvrta gradnja (blokovi). Uradjena je termoizolacija (....

 
 
 
  Stan, RUMA, 60.000 €, 68,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Rumi, Tivol, površine 68 m2. Stan je prostran ( u stanu moguće pregrađivanje u cilju dobijanja još jedme sobe), ima PVC stolariju, urađena izolacija zidova. Sastoji iz predsoblja, špajza, kuhinje sa trpezarijom i velikim dnevnim boravkom, kupatilo, još jedno predsoblje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u samom centru Mladenovca, glavna ulica. Stan ima 60m2. Nalazi se u potkrovlju, na četvrtom spratu. Struktura stana: Velika dnevna soba, jedna spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gradska voda i kanalizacija, kao i trofazna struja. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, UB, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 55m2 koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 10ari u Ubu (Brgule). Kuća se nalazi na pola puta između Obrenovca i Uba, u blizini autoputa Miloš Veliki i Ibarske magistrale. Sastoji se od prizemnog dela i kom se nalaze ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, RUMA, 30.000 €, 36,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u Rumskom naselju "Tivol",naselje za sve generacije.U blizini škola,vrtić,interna pijaca,prodavnice,mini pekara,igralište za sve generacije(ima mesta za sedenje za najstarije)Više nego dobra autobuska i taxi veza sa centrom i ostalim delovima grada.Da ne zaboravnim ispred....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 44,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se manja samostalna kuća na placu od 1.685 m² na Kelebiji, u blizini šume, udaljena 600 metara od asfalta. Kuća je građena od opeke i ima 44 m². Sastoji se od terase, kuhinje, kupatila i jedne sobe. U potkrovlju postoji mogućnost izgradnje još dve manje sobe. Ispod kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 25.000 €, 31,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u staroj autobuskoj stanici , u potkrovlju, preko puta osnovne škole, u blizini pijace. Pogodan za adaptaciju u stan. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: PP1 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.