• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 novogradnja što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 novogradnja što skuplji" pronađeno 315 nekretnina - prosečna cena 638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 48.700 €, 68,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAN U NOVOGRADNJI. NISKA SPRATNOST I LEPA LOKACIJA. TOPLA PREPORUKA! .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 Centralno grejanje.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 novogradnja što skuplji'
30.700 €
60.000 €
60.000 €
  Kuća, PEĆINCI, 60.000 €, 90,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u Karlovčiću površine oko 90 m2, od toga 51m2 uknjižen, ostatak čeka legalizaciju. Na kući je dograđena jedna velika terasa koja je pokrivena i čini ulazni deo po kom su postavljeni radijatori. To je vrlo lep deo kuće ušuškan, sunčan i prijatan. Takođe je dograđena lepa, komotna....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 60.000 €, 91,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Kovina 91m2 Mogućnost prodaje sa nameštajem. Nov crep, etazno centralno grejanje, klima, izolacija. Kontakt telefon 0600792090 Cena 60000 eura,uz mogućnost dogovora. Zajedničko dvorište. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 59.970 €, 71,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 71 m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. vredi pogledati Agencijska provizija je uracunata u cenu. ***Uponudi imamo i parking mesta*** Za vise informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 58.500 €, 66,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA, NOVOGRADNJA, SA GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: HODNIK, DVEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, KUPATILO, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA. CENA JE SA PDV-OM. TOPLA PREPORUKA. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.200 €, 97,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 97 m2, 3 sobe, veliki tavanski prostor, pomoćni objekat (10-ak m2), plac 794 m2. Na 2 minuta do centra Bečeja, a, kao da si na salašu. Sopstveni izlaz na vodu i mesto za pecanje. Mir, tišina, prelep ambijent. U ulici se upravo izvode radovi na uvođenju kanalizacije, a odmah nakon....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 58.000 €, 95,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, porodična kuća 95m2, smeštena na velikom ograđenom placu od 914m2 čiji je front oko 18m, u mirnoj ulici u naselju Vranjevo, Novi Bečej. Kuća je fukcionalno organizovana sa brojnim pratećim objektima, idealna za porodičan život, kao i za ljude koji žele prostor za radionicu,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 58.000 €, 100,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je komplet renovirana i poseduje: -3 sobe -hodnik, kuhinja i toalet -nove klime, frižider, kuhinja, pvc prozori, vrata i ostalo. -novo grejanje * 3 toplotne pumpe* ! -fasada urađena! -garaža -Nov laminat! -kupatilo komplet renovirano! -letnja kuhinja! -obor za držanje stoke u....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 58.000 €, 120,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 120 m2(sav u staklu) u samom centru Apatina,pogodan za razne vrste delatnosti.Lokal poseduje parking,priključak za vodu i struju.Enterijer nije završen ostavljen je da se uradi prema nameni i delatnosti budućeg vlasnika.Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kućice. Kuće su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 57.000 €, 85,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122131, 15.97a, prizemna, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Lepa, velika i ravna parcela, od cca. 15ari, sa dve manje vikend kucice. Kuce su na asfaltu u vikend naselju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 55.500 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.250 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov stan u Laze Kostića. City gradnja. Dve spavaće sobe. parking mesto-dogovor Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 na Panteleju. Površine je 68m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi završenosti ali postoji mogućnost da se i završi po sistemu ključ u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118891, PSUT/, novogradnja, stambena zgrada. Na prodaju prostor od 80m² u novoj zgradi na Adicama i on se nalazi u polusuterenu. Prodaje se u ovoj fazi zavrsenosti ali postoji mogucnost da se i zavrsi po sistemu kljuc u ruke. Postoji opcija da to budu i dve stambene....

 
 
 
  Kuća, NIKINCI, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju čvrsto građena i renovirana kuća površine 80m², smeštena na prostranom i lepo uređenom placu od čak 10.5 ari. Kuća ima nov krov iz 2023. godine , što je velika prednost za buduće vlasnike. Raspored prostorija : Unutra : dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 60,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI MILANOVAC, 55.000 €, 135,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 50.000 €
04.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine. Stambeni objekat 132m2, legalizovan, uknjižen. Plac sa ukupnom površinom 95 a, kao okućnica, organsko zemljiste, nekad bio vocnjak pod šljivama.....

 
 
 
  Kuća, POŽEGA, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini od 20.18 ari.Po strukturi objekat u prizemlju sadrži garažu sa kotlarnicom, predsoblje, kupatilo, kuhinja, špajiz, ostava, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 54.800 €, 57,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA U CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 60,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra, ugao sa Gusinjskom ulicom, u blizini Cvetkove pijace. Komforan trosoban stan površine 72m2(L), ima garažano mesto, cg, IV sprat, lift, novija zgrada, izvanredna lokacija. Stan je kompletno opremljen, u odličnom stanju, ima dve komotne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 53.250 €, 71,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Univerzitet – 0 minuta peške TC Promenada – 0 minuta peške Štrand & Kej – 3 minuta peške Izdaje se potpuno renoviran i opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – idealan za one koji žele da budu u samom centru zbivanja, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 53.050 €, 58,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična vikednica u prelepom mirnom delu, izlaz iz Sremskih Karlovaca, izmedju Karlovaca i Banstola. Vikednica je u održavanom stanju, potrebna su joj samo higijenska ulaganja. Kao što se na slikama vidi okružena je zelenilom, a iako je u delu gde ljudi žive i borave, jako je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.700 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, NISKE SPRATNOSTI POVRŠINE 59 m2 U ŠIREM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 314)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>