• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 klima uselj - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 klima uselj - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 klima useljiv što veći

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 klima useljiv što veći" pronađeno 398 nekretnina - prosečna cena 619 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten, komforan dvosoban stan na atraktivnoj i lepoj lokaciji. Neposredna blizina TC Promenada i Merkator, Limanske pijace, Bulevara cara Lazara, nekoliko obrazovnih ustanova. Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105403. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 4. spratu zgrade sa liftom u strogom centru Novog Sada. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, garderobera i kupatila. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na Podbari, koji se nalazi na prvom spratu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan, te je izolovan od ulične buke. Nalazi se na svega nekoliko minuta od samog centra grada. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ilica Novosadskog sajma. Odličan jednoiposoban stan u blizini Bulevara oslobođenja i Medicinskog fakulteta. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa i ostava. Useljiv odmah. IV sprat. (Sofisi home doo Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan stan sa potpuno novim stvarima u ulici Vase Pelagić-CENTAR. Stan je slobodan i useljiv. Centralno grejanje. Ostava,podrum,terasa. Kućni ljubimci su isključeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine+agencijska provizija 50% od zakupnine jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Stan ima i garažno mesto u zgradi, ako je potrebno i ono se doplaćuje 50€. Zgrada je energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdavanje jednoiposobnog stana – Podbara ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade. Stan je odmah useljiv ✅ i predstavlja savršen spoj komfora i praktičnosti. 🚗 Posebna pogodnost: stan se izdaje zajedno sa garažnim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan sa parking mestom na četvrtom sparatu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Topla protočna voda. Funkcionalno organizovan stan koji pruža sve što je potrbno za udoban život. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak,odvojena kuhinja,prostran dnevni boravak,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan dvosoban (47 m2), kompletno namesten stan na 2. spratu , u centru Novog Sada, na 3min od Miletićeve i Zmaj Jovine ulice. Lep, sunčan, topao, mirna lokacija bez buke, tearsa. Zgrada poseduje parking u dvorištu, koji možete koristiti uz daljinski za kapiju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Poštovani zakupci, u prilici smo da Vam ponudimo nov, do sada ne useljavan dvosoban stan od 47m2 u srcu Voždovca, u neposrednoj blizini Trošarine, Lidla,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN,UGOVOR NA GODINU DANA. KUCNU LJIBIMCI NISU DOZVOLJENI KAO I PUSENJE U STANU. USELJIV ODMAH.DEPOZIT U VISINI KIRIJE AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODMAH USELJIV STAN U CENTRU GRADA ODLICAN ZA PAR,IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Spensa Nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan i svetao dvosoban stan – Žarkovo, ul. Siniše Stankovića Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 46 m², na drugom spratu zgrade u mirnom delu Žarkova, u ulici Siniše Stankovića 19. ✅ Struktura: 2.0 adaptiran u 2.5 , ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, adaptiran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106101, V/VII, klima, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nalazi se u samom centru grada, u održavanoj zgradi sa liftom. U blizini zgrade nalaze se stajališta gradskog prevoza, te je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Grejanje na 2 inverter klime. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121702, VI/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Sazonovoj, odmah pored Čuburskog parka i 5 minuta od Kalenić pijace i Njegoševe ulice, izdaje se stan od 45 m², u novoj zgradi kompletno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten , balkon, grejanje: etažno na struju + TA + Iverter klima , režije 60€. KTV, internet, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv Poželjno nepušači. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem moderno potpuno opremljen jednoiposoban stan (dnevna i odvojena jedna spavaća soba) na odličnoj lokaciji, Ulica Laze Kostića. Uz stan ide i korišćenje garaže u podzemlju zgrade. Sve detalje za stan, kao i zadovoljstvo gostiju tokom prethodnog kratkoročnog izdavanja, možete....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 400)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>