• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što manji u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što manji u - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što manji uknjižen Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što manji uknjižen oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 19.000 €, 24,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je površine 24m2 na placu 597m2 i sastoji se od dve sobe. Vikendica je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1/1. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati. Bulevar Nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Apartman, MIONICA, 24.500 €, 31,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u potkrovlju u kuci sa tri apartmana.Centar Banje Vrujci kod Voda Vode,na pet minuta hoda od hotela Vrujci.Uknjizen sa vodom,strujom i KANALIZACIJOM.Potpuno namesten sa novom inverter klimom 12,koja sluzi i za grejanje.Napominjem da je apartman knjižen kao posebna....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 29.900 €, 38,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u centru Niša, u Tržno Poslovnom Centru Kalča, u prizemlju u blizini centralnog šetačkog dela Kalče, ukupne korisne površine 40m2, uknjižene 29m2 ( galerija oko 11m2). Pogodan za raznorazne uslužne delatnosti, advokatske kancelarije, predstavništva, kozmetičke salone....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 55000 eura do 882 eura/m2 što manji uknjižen (400)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>