• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 n - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 n - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 novogradnja

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 novogradnja" pronađeno 317 nekretnina - prosečna cena 638 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • useljiv
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, namešten stan P=52m2 na drugom spratu nove zgrade sa liftom. Struktura:hodnik, kupatilo, spavaća soba,dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, terasa i parking mesto. Namešten novom na meštajem i tehnikom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065883 3446. Libo agencija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, KORAĆICA, 43.725 €, 53,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov dvosoban stan od 53m2 na šestom sparatu, u CENTRU Maldenovca, sa prelepim pogledom u zgradi sa liftom. Od prostorija poseduje jednu spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasu. Parket, italijanske pločice, grejanje inverter-TEA. Cena stana je 750e....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor u novoj zgradi na dobroj i mirnoj lokaciji. Poslovni prostor kao i sama zgrada je izgradjen od najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala, grejanje je na gas i racuni su izuzetno ekonomicni i niski. Odmah useljivo. Kontakt tel. 0646586099....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 43.500 €, 54,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA! Prodaje se kuća od 54m2 na parceli od 588m2. Proces legalizecije je pokretnut, kuća na terenu ima više kvadrata. Kuća poseduje predsoblje, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu i kupatilo. Šupe. Krov je pretresen i stavljen nov crep.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, stan u novogradnji na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 11. spratu, dvostrano je orijentisan i ima prelep pogled na grad. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Niski troškovi, grejanje se plaća samo u grejnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla- nov neuseljavan stan ++|+ Izdaje se nov neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Stan je u fazi opremanja bice opremljen po želji budućeg zakupca. Stan se izdaje na duži period. Grejanje se plaća u sezoni. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na II spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 54.800 €, 57,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN, NOVOGRADNJA U CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 53.050 €, 58,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastična vikednica u prelepom mirnom delu, izlaz iz Sremskih Karlovaca, izmedju Karlovaca i Banstola. Vikednica je u održavanom stanju, potrebna su joj samo higijenska ulaganja. Kao što se na slikama vidi okružena je zelenilom, a iako je u delu gde ljudi žive i borave, jako je....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.heroldo.com

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Ravnaji, Krupnju. Kuca 58m2, podrum oko 30m2 i plac 28a. Kuca je novogradnja, sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, spavace sobe, kupatila i podruma. Nalazi se nedaleko od crkve u Mojkovicu.Kontakt: 0693003269 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.700 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, NISKE SPRATNOSTI POVRŠINE 59 m2 U ŠIREM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 318)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>