• GoHome Professional
do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 k - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 k - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 klima

  • Za upit "do 200 m2 do 55000 eura što manji do 882 eura/m2 klima" pronađeno 1 452 nekretnina - prosečna cena 591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 2.sprat
    • lođa
    • useljiv
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep jednoiposohan stan na odlicnoj lokaciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Useljivo od 01.10. Kontakt tel. 0646586099 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 40 m2 u ulici Gundulićev venac. Stan je opremljen, odmah useljiv. Depozit je obavezan. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Avijatičarsko naselje (Square Garden) ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 40m² , smešten na 4. spratu modernog stambenog kompleksa Square Garden u Avijatičarskom naselju. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan je za parove,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban, nov stan 40m2 u Laze Lazarevića ulici, početak Telepa, Iza LIdl-a na LImanu 4. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet opremljen dvosoban stan na Podbaru,Ulica Gundulićeva. Stan se sastoji od ulaznog dela,lepe spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupatila i teraseU dvorištu zgrade ima i obezbedjen parking ima i biciklanu isto u dvorištu ( budući zakupac dobija ključeve ) Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Voždovcu, centralno grejanje, lift, niski režijski troškovi. Ispred zgrade je stanica sa linijama 33,9,10,14 i E9, odlična veza sa gradom. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u blizini kruznog toka kod Limana nalazi se ovaj prefinjen i sa ukusom opremljen stan. Namestaj i oprema su kvalitetni i sa posebnom paznjom birano. Odlicna lokacija u blizini gratskog prevoza, marketa, restorana. Stan za svaku preporuku. Sve informacije na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan na Vračaru kod Hrama. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Odmah useljivo. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN NOV, JEDNOIPSOOBAN STAN BLIZU CENTRA , ULICA JOVANA CVIJĆA ( POZNATA PO ČUVENOM ĐORĐU BALAŠEVIĆU )ZGRADA STARA SVEGA 2 GODINE, U STANU SVE NOVO, NALAZI SE NA VISOKOM PRIZEMLJU UZ STAN IDE I PARKING MESTO U DVORIŠTU. EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno namešten jednoiposoban stan od 40m2 u najjužem centru grada, kod Saborne crkve! Stan je savršen za one koji žele da uživaju u blizini svih sadržaja. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i prostranog kupatila.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv stan u novoj zgradi. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep stan na Bulevaru Oslobođenja, useljiv odmah. Kontakt: 063 7445 379 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Cara Uroša. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole, Novosadskog Sajma, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Nov, neuseljavan jednoiposoban stan sa rezervisanim parking mestom u dvorištu zgrade. Ovaj moderno opremljen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i terasa. Internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 26.650 €, 41,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov neuseljavan veoma lepo sređen stan. Stan je potpuno opremljen sa novim uređajima. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, troslojna stolarija sa roletnama na elektro pogon. Inverter klima u obe prostorije. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE,41m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se stan na Bulevaru Evrope kod Sheratona. Stan je na drugom spratu.Stan poseduje terasu, TV, klimu, veš mašinu, kuhinjske elemente, sudo mašinu, frižider, rernu, šporet, ležaj, plakar. Stan ima podnog grejanje. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u centru Novog Sada, 41m2 , namesten, jednoiposoban, odvojena spavaca soba, dnevna soba i kuhinja su zajedno. Opremljenost: Klima, masina za ves, mikrotalasna, na terasi se nalazi masina za susenje u ormaru. Grejanje je gradsko. Kontakt 0691055909 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odličan stan za izdavanje u blizini centra grada. Stan se nalazi preko puta Dnevnika na Bulevaru Oslobođenja i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, odvojene sobe, kupatila i terase. Dozvoljen boravak manjih kućnih ljubimaca u stanu. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 31.500 €, 42,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 45 m2 CENTAR ul STRAŽILOVSKA, LUX – NAMEŠTEN dvosoban stan, 4 sprat od 5, lift, terasa, cg, klima, vm, - u blizini centra, Dunava, fakulteta i škola - ODMAH USELJIV CENA mesečno 750 Evra + 750 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CENTAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u samom centru grada u blizini Skupštine. Stan se izdaje polunamešten. PROSTORIJE: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, lođa Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve mesečne zakupnine za period zakupa do 36 meseci, a 100% od prve mesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nadomak Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa, Pupinove palate i Bulevara oslobođenja. Predstavljaju ga dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan u ulici Cara Uroša. Stan se nalazi na 1. spratu, dvorišno je orijentisan i potpuno izolovan od buke. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, izuzetno niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Cara Uroša. Nov, dizajnerski opremljen, odličan jednoiposoban stan u mirnoj ulici nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, ulice Novosadskog sajma Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Odličan jednoiposoban stan kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinom, spavaća soba, kupatilo, veliko predsoblje i terasa. V sprat u stambenoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Cara Lazara. Grbavica - Liman 4. Moguca korekcija cene za ozbiljne. Nije pet friendly. Nov namestaj. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na ulicu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kao i moderno opremljenog kupatila sa najkvalitetnijim elementima za udoban život. Stan je nov, u izvanrednom stanju, i odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Parking Lipar-Ivo Lole Ribara 37 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 751)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>