• GoHome Professional
do 200 m2 do 180000 eura što veći pogodan do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 do 180000 eura što veći pogodan do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 do 180000 eura što veći pogodan do 2000 eura/m2 potkrovlje Najnovije

  • Za upit "do 200 m2 do 180000 eura što veći pogodan do 2000 eura/m2 potkrovlje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, Novi Slankamen, 192.610 €, 216,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IDEALNA KUĆA SA VIŠE OBJEKATA U NOVOM SLANKAMENU – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I MOGUĆNOST POSLOVANJA! Prodaje se novija porodična kuća sa dva odvojena stana, prostranim dvorištem i velikim pomoćnim objektima, pogodna kako za život tako i za poslovne aktivnosti (radionice, skladišta, poljoprivreda).....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo ku��e povr��ine 216.50 m sa dvori��tem od 5 ari, u najlep��em delu Arilja mirna zona idealna za porodi��an ��ivot. Ku��a je gra��ena 1980. godine od pune cigle i u odli��nom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je eta��no, ura��ena je nova fasada,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 65.000 €, 187,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prizemna,kuća ( 178m2) sa garažom, letnjikovcem, pomoćnom prostorijom ( 29m2) i baštom, sa dva ulaza, na placu od 768m2. Sastoji se od 2 predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 5 soba, 2 kupatila, garderobe i ostave. Pomoćne prostorije - kotlarnica i radna soba. Stariji,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 185.000 €, 167,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Jedinstvena prilika!!! U prilici smo ponuditi STAN površine 167 m2, koji se nalazi u Prijepolju, ul.Brana Dučića 6. Sastoji se iz dve etaže: Prva etaža- površine 102 m2 ( stambeni prostor 92 m2 i terasa 10 m2) koja ima sledeće prostorije: predsoblje, komforan dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 180000 eura što veći pogodan do 2000 eura/m2 potkrovlje (107)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>