• GoHome Professional
do 200 m2 što veći potkrovlje zadnjih 14 dana do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 što veći potkrovlje zadnjih 14 dana do 6 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 što veći potkrovlje zadnjih 14 dana do 666 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 što veći potkrovlje zadnjih 14 dana do 666 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 632 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 699 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 48000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 86.500 €, 172,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Održavana kuća na odličnoj lokaciji, na samo 100m od Dunava, kvalitetno građena, na placu od 5.5a. Donji deo kuće je ukopan i rađen od prirodnog kamena, a sastoji se od dve sobe i ostave. Gornji nivo kuće se sastoji od trema/terase sa kog se ulazi u dnevni boravak sa kaminom, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Ečka – Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 što veći potkrovlje zadnjih 14 dana do 666 eura/m2'
68.000 €
68.000 €
35.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Ečka - Kuća u izgradnji površine oko 200m2, dimenzije osnove 9m x 20m + galerije u potkrovlju. U prizemlju se nalazi 4 soba + velika soba predviđena za dnevni boravak, a na spratu 4 manje sobe. Ispred nje se nalazi stara kuća za rušenje. Monofazna struja, voda. Plac sa kolskim ulazom....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 162,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su po strukturi Pr+Po, svaka kuća ima po jednu posebnu stambenu jedinicu u prizemnom delu i potkrovlju, tj. ukupno 4 posebne stambene jedinice.....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 60.000 €, 135,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju vikendicu na Tari Na prelepoj lokaciji kod zaseoka Sekulić, na 5km od Mitrovca i Zaovinskog jezera Vikendica ima ukupno 135m2, nalazi se na placu od 5,37 ari i po strukturi je spratna Sastoji se od prizemlja , sprata i potkrovlja Građena je....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.500 €, 100,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem. Odlično mesto za više vrsta delatnosti,Uz glavni put prema Ribaru. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara! 00381 69 2 111 999....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....