• GoHome Professional
do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 3.326 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 159.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na odičnoj lokaciji u gradu, u mirnoj i uvučenoj ulici pored samog Beograda na vodi, u čistoj i održavanoj zgradi sa liftom, prodaje se izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i renoviran stan. Od prostorija ima odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, prostrani dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 123.600 € na 130.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 123.600 €
05.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CENTRA grada Novog Sada , Z. Stanice, Lidla, Keja, Kvantaske pijace, Riblje pijace, Dunavskog parka, Futoske pijace - Vrtić i Zabavište "Sigridrug" na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje porasla cena'
195.000 €
195.000 €
620.000 €
 
+7%

Promena cene sa 107.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Crveni Krst, 115.000 €, 64,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život, odmah pored zgrade su obdanište, osnovna škola, IDEA, igralište, takođe aerodrom na 500 metara Stan je po strukturi trosoban, površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>