• GoHome Professional
do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje do 78000 eura porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje do 78000 eura porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 74000 eura (malo jeftiniji)
    • 81000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 35.000 € na 37.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, LUKIĆEVO, 37.000 €, 84,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.06.2025 - 35.000 €
05.03.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na istom placu u Lukićevu. Obe kuće su po strukturi trosobne. Svaka kuća poseduje po dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju sa kuhinjom i kupatilo. Centralno grejanje u kući na čvrsta goriva. Plin. Trofazna struja. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti Grejanje CG....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 62.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 62.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - lokal površine 60m2 + tri zasebna magacinska prostora na placu površine 4 ara. Sanitarni čvor, monofazna struja, centralno grejanje, klima. Uknjiženo. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 što manji centralno grejanje do 78000 eura porasla cena (6)
  • do 200 m2 što manji renovirano do 78000 eura porasla cena (21)
  • do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje porasla cena (13)
  • do 200 m2 što manji renovirano centralno grejanje do 78000 eura (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>