• GoHome Professional
do 200 m2 što manji novogradnja do 600 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 što manji novogradnja do 600 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 što manji novogradnja do 600 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 što manji novogradnja do 600 eura/m2" pronađeno 237 nekretnina - prosečna cena 533 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 570 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 630 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla- nov neuseljavan stan ++|+ Izdaje se nov neuseljavan stan na odličnoj lokaciji. Stan je u fazi opremanja bice opremljen po želji budućeg zakupca. Stan se izdaje na duži period. Grejanje se plaća u sezoni. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov,još neuseljavan stan,kompletno opremljen,podno grejanje,mali troškovi,parking ispred zgrade,lep raspored,hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 17 juna,cena 500 e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na II spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Ravnaji, Krupnju. Kuca 58m2, podrum oko 30m2 i plac 28a. Kuca je novogradnja, sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, spavace sobe, kupatila i podruma. Nalazi se nedaleko od crkve u Mojkovicu.Kontakt: 0693003269 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DVOSOBAN STAN SA PARKINGOM, PETROVARADIN---Agencijska šifra 9100128. Kompletno namešten i opremljen novim stvarima pod garancijom, dvosoban stan koji se nalazi u suterenu novije zgrade na lepoj lokaciji u Preradovićevoj ulici u blizini crkve, radnji, i odmah je useljiv. Ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Pančeva izdaje se potpuno nov stan u moderno izgrađenoj i kvalitetnoj zgradi. Prostor je pažljivo opremljen i kompletno namešten, a do sada nije bio useljavan, što ga čini savršenim izborom za one koji žele da budu prvi stanari. Kombinacija savremenog dizajna, praktičnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan u novom kompleksu na Avijatičarskom naselju,Rumenačka ulica. Izdaje se sa potpuno opremljenom kuhinjom. Poseduje dnevnu sobu,dve spavaće,kupatilo i terasu. Grejanje na gas po potrošnji i plaća se samo u grejnoj sezoni. Potreban depozit+polovina mesečne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Daje se u zakup lokal u novogradnji. Lokal je u radu i trenutno je tu apoteka. Postoji mogućnost da inventar ostane ukoliko novi zakupac želi da nastavi ovu delatnost. Lokal se može izdati i za drugu namenu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 39.000 €, 61,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvorišni stan u blizini centra na prodaju. Spolja je potpuno renoviran. Urađena je nova demit fasada, nov oluk i krov. Sastoji se od kuhinje, kupatila i dve sobe. Po podu je laminat. Ima PVC stolariju. Grejanje je na plin i klimu. Struja je trofazna. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen nov dvoiposoban stan sa parkingom na Telepu u novoj zgradi. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu i svoje parking mesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Odličan, nov, neuseljavan dvoiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhonjom, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom i terasa. U stanu mašina za pranje posuđa, mašina za pranje i sušenje veša Zakup na duži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 33.000 €, 62,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Dviposoban stan na šestom spratu u zgradi sa liftom.Kompletno nov stan. Dve spavaće sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Dvostrano orijentisan veoma svetao. U stanu su korišćeni materijali visokog kvaliteta. Useljiv odmah. Nalazi se u naselju Gaj u Barajevu i u blizini transporta. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 23.000 €, 64,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica u vikend naselju Marjanov brod, veoma blizu reke, vikendica zidana od čvrstog materijala, od prostorija sadrži: veća natkrivena terasa, kombinovana soba, garaža pod istim krovom, dobar deo krova nov, stolarija drvena, podovi keramičke pločice. U vikendici ima struje, voda....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se divan porodični stan u samom srcu Batajnice, u glavnoj ulici – idealan za one koji žele miran, udoban život, ali i praktičnost blizine svih važnih sadržaja. Stan se nalazi u novoj zgradi koja je u završnoj fazi izgradnje, a planirano useljenje je 10.08.2025. godine. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, poslovni prostor kod Doma zdravlja, površine 66m2, nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Raspored prostorija: hodnik, tri prostorije, kupatilo, toalet i terasa. Grejanje je etažno. Izuzetno kvalitetan prostor, prefinjen i savremen izgled. Prosotr je idealne stukture....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, dvoiposoban stan u prelepom delu Sremske Kamenice. Komforan, idealan kako za porodicu, tako i za studente. Preporuka! Za više informacija, pozovite nas! .

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću tek renoviranu, dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo i u blizini je nov vrtić kao i velik market Gomeks** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6-7 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 29.500 €, 72,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambena porodična zgrada 72m2 +2 pomoćne zgrade 46m2 uknjiženo na placu od 362m2.Kuća ima 2 spavaće sobe, trpezariju, kuhinju, kupatilo, trem, špoajz.Kuća je zidana od čvrstog materijala i kompletno je izrenovirana.stolarija je PvC, podovi su pločice i laminat, struja je monofazna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sobe do ulice 5 sa 4,jedna potpuno renovirana, plafon rigips, struja do sata nova, pod laminat, druga soba beton ispod od gore brodski pod, pretsoblje pločice, zidovi rajbovana fasada, špajz okrečen i sređen prošle godine, kupatilo stanje solidno sve radi, veranda 4×4 renovirana plafon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban stan u Vojvođanskoj ulici. U dnevnoj sobi će biti nov nameštaj Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan trosoban stan na Adicama. Izdaje se moderan, nov stan sa kuhinjom, useljiv od 01.09. Nalazi se na drugom spratu i prostire na površini od 75 metara kvadratnih. Pogodan je za porodični život, pa ga shodno svojim potrebama i ukusu možete opremiti. Za sve informacije nas pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću , dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo, BLIZU MARKETA, MESARA, PEKARA** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po dogovoru** *Za detaljnije informacije....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Farma, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2023 - 42.000 €
18.05.2023 - 33.000 €
24.06.2023 - 27.000 €
15.08.2023 - 30.000 €
28.05.2024 - 45.000 €
05.09.2024 - 37.000 €
10.05.2025 - 31.000 €
24.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2023.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću. Sastoji se od dva objekta, novijeg koji je 39m2, a ima hodnik, kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje, dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo). Noviji ima ploču, a stari karatavan. Monofazna....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
27.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta (75m2) koji ima predsoblje,dve spavaće sobe i kuhinju sa trpezarijom (nema kupatilo).Noviji ima ploču,a stari karatavan.Monofazna struja,sengrup,bunar,hidrofor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 238)

<< <1 2 3 4 5 6> >>