• GoHome Professional
do 190000 eura porasla cena 4.sprat do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura porasla cena 4.sprat do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura porasla cena 4.sprat do 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura porasla cena 4.sprat do 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.269 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 121.660 € na 127.743 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 127.743 €, 61,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 121.040 €
17.04.2026 - 121.660 €
26.04.2026 - 127.743 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekrenitna, dvoiposoban stan u novogradnji, smešten na izuzetno dobroj lokaciji u naselju Pantelej, u samoj blizini Pantelejske crkve. Reč je o kvalitetnoj stambenoj zgradi sa svega 8 stanova, što budućim vlasnicima obezbeđuje mirnije i prijatnije okruženje za svakodnevni....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 118.206 € na 126.086 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.086 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 118.206 €
22.03.2026 - 126.086 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 4. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna, dobro osvetljen stan. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 166.860 € na 172.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 172.000 €, 54,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 177.980 €
03.10.2025 - 166.860 €
20.02.2026 - 172.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

PRELEP, LUKSUZNO OPREMLJEN STAN, SOMBORSKI BULEVAR---Agencijska šifra: 1007115. Prelep luksuzno opremljen stan površine 54m2, koji se nalazi na 4. spratu novoizgrađenog stambenog objekta lociranog na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura porasla cena 4.sprat do 70 m2'
165.000 €
165.000 €
74.000 €
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 133.900 € na 164.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 103.000 € na 113.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 61,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
03.04.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 100.200 € na 107.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 107.200 €, 49,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 100.200 €
15.03.2026 - 107.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji u Durlanu koji se nalazi u blizini Pošte i pijace. Stan se nalazi na 4. spratu stampene zgrade sa liftom. Stan je površine 48,71m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvadratura....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 77.400 € na 81.700 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>