• GoHome Professional
do 190000 eura porasla cena 3.sprat parking što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura porasla cena 3.sprat parking što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura porasla cena 3.sprat parking što veći

  • Za upit "do 190000 eura porasla cena 3.sprat parking što veći" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 2.217 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 161.700 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 69,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 170.600 €
18.07.2025 - 163.460 €
05.10.2025 - 161.700 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 1007498.Prodaje se veoma funkcionalan i svetao dvoiposoban stan (69 m2) na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, smešten na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Novog Naselja. Sastoji se od hodnika iz koga se fizički ulazi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 121.118 €
06.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura porasla cena 3.sprat parking što veći'
165.000 €
180.000 €
127.743 €
 
+6%

Promena cene sa 110.560 € na 116.880 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 116.880 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 110.560 €
08.03.2026 - 116.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, površine 63.18m2 na trećem spratu, sa dva lifta. Zgrada je po strukturi Po+P+5, smeštena iznad Pantelejske crkve. Nov komleks koji budućim stanarima pruža mir i privatnost od svakodnevne gužve, a opet udaljen svega 12 minuta vožnje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 119.700 € na 121.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.700 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 121.700 €
15.04.2026 - 119.700 €
22.04.2026 - 121.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo 3 – naselje sa specifičnom mikroklimom i kompletnom infrastrukturom, koje pruža sve pogodnosti porodičnog života u prestonici. U blizini se nalaze Osnovna škola „Pavle Savić“, vrtić „Zvončica“, pijaca, Dom zdravlja, marketi, fitnes centri i uslužne radnje i delatnosti, te....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 90.000 € na 95.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 51,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
10.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu od četri, odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 90.440 € na 98.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.100 €, 48,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 90.440 €
03.05.2026 - 98.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.60m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 90.440 € na 98.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 98.100 €, 47,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.918 €
17.04.2026 - 90.440 €
08.05.2026 - 98.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.509 €
03.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.360 € na 89.720 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.360 €
03.04.2026 - 89.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.860 € na 89.210 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.210 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.860 €
03.04.2026 - 89.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
06.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 149.000 €
23.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.900 € na 125.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 125.400 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.900 €
15.05.2026 - 125.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.284 € na 91.400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.400 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 84.284 €
03.05.2026 - 91.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta Stan je projektovane površine 44.36 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 165.000 € na 180.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan 39m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u Železničkoj ulici, Centar. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Stan je izvorno jednosoban, soba je pregrađena gipsanim zidnom i funkcioniše kao jednoiposoban....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.000 €, 33,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 96.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 65.000 € na 73.150 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 73.150 €, 30,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.000 €
20.02.2026 - 73.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan površine 30m2, koji se knjiži kao garaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 55.000 € na 64.890 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 64.890 €, 24,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 55.000 €
20.02.2026 - 64.890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Severni Telep. GARSONJERA - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Garsonjera površine 24m2, koja se knjiži kao garaža. Pripada joj deo dvorišta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 0/3 spratu i postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>