• GoHome Professional
do 190000 eura pogodan vrt što skuplji porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura pogodan vrt što skuplji porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura pogodan vrt što skuplji porasla cena

  • Za upit "do 190000 eura pogodan vrt što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 195.000 €, 208,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2024 - 150.000 €
20.01.2025 - 170.000 €
30.07.2025 - 175.000 €
27.02.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dve pripojene kuće na jednoj parceli na odličnoj lokaciji kod SC Mladost. Front placa je 20m do ulice, površine 6,83ar tako da je plac pogodan za investitore i izgradnju stambene zgrade, ali i za porodično stanovanje. Blizila škole, prodavnica, sportskog....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 140.000 € na 185.600 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 185.600 €, 135,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 185.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.300 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 168.300 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja stanova Novi Sad, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.650 € na 164.800 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 159.650 €
06.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan trosoban stan površine 69 m², smešten na Adicama, u mirnom kraju. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe i dve terase – jednu sa izlazom iz dnevne sobe, drugu iz spavaće sobe. U stanu je urađena galerija od 12m2 iznad dnevne sobe,idealna....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
24.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3. 5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 129.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 159.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 154.500 € na 159.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.000 €, 65,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2025 - 164.800 €
10.08.2025 - 160.680 €
26.09.2025 - 158.600 €
07.11.2025 - 154.000 €
07.12.2025 - 154.500 €
11.03.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan na odlicnoj lokaciji, pogodan za porodice sa decom. U blizini škole, vrtići, marketi, Štrand, fakulteti, Promenada, Spens Oko zgrade ima više većih parkinga, 2 biciklane u sastavu zgrade, koje su raspoložive stanarima na korišćenje. Poseduje: Dnevnu sobu, praktičnu....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 139.000 € na 155.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 126.000 €
30.11.2025 - 167.000 €
23.01.2026 - 139.000 €
15.04.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan dvoiposoban 2.5, površine 60m2, terasa ispred (uknjižen kao poslovni prostor), spratnosti pr/3, komplet renoviran, pogodan za porodično stanovanje ili izdavanje, zgrada je održavana agencijska provizija 2 % .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura pogodan što skuplji porasla cena (89)
  • do 190000 eura pogodan vrt što skuplji (41)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>