• GoHome Professional
do 190000 eura pogodan 70 m2 nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura pogodan 70 m2 nenamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura pogodan 70 m2 nenamešten

  • Za upit "do 190000 eura pogodan 70 m2 nenamešten" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 909 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru u prizemlju kuće, sa zasebnim ulazom i obezbeđenim pristupom, vlasnici žive u inostranstvu. Površine je 70m2, sastoji se od hodnika, tri odvojene prostorije i dva kupatila. Grejanje je putem norveških radijatora. Na spratu kuće nalaze se dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura pogodan 70 m2 nenamešten'
32.500 €
160.000 €
39.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u ulici Dragosava Srejovića bliže Novom naselju pogodan za kancelarije, ordinacije, magacinski prostor.... Dragoslava Srejovića, Prizemlje, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Šumadijskoj ulici, kompletno prazan, useljiv odmah. Izdaje se isključivo na za poslovne svrhe, pogodan za kancelarije, it firme, predstavništva. U cenu je uračunata i garaža, površine 17m2, potreban depozit. Kontakt: 0693831007 Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>