• GoHome Professional
do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 najnovije pala cena

  • Za upit "do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 185.000 € na 175.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 175.000 €, 104,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 185.000 €
19.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji po strukturi četvorosoban, površine 104m2, u ulicu Oslobođenja u naselju Kotež I u Pančevu. Stan se sa stoji od ulazne zone, tri spavaće sobe, prostranog dvenog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave, jedne terase i jedne lođe. U stanu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 195.000 € na 188.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 188.000 €, 111,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 195.000 €
20.03.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Adaptibilan u 4.0, blizina škole, vrtića, Doma zdravlja, autobuska stajališta 95,104. Nov laminat, okrečen pre mesec dana, 2 klime (1 inverter), pločice Italijanske, kamin mermenri, roletne komarnici novi. Prostorije; dnevna soba, 2 spavaće, trpezarija, kuhinja, 1 kupatilo, hodnik,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se nedovršen stan u kom kupac po želji može da formira strukturu i raspored,u prelepoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je izuzetno prostran i svetao, sa divnim pogledom. U okviru potpuno ograđenog i obezbeđenog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
17.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, cela. Nudimo vam kuću u opštini Mladenovac,Vlaška,na oko 2 km od Valtera u Vlaškom polju.Na 14 ari placa je nova kuća, nova iz temelja ,započeta 2023, završena prošle....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 147.900 €
27.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 145.000 €
24.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2,smešten na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 pala cena (37)
  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>