• GoHome Professional
do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat

  • Za upit "do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 1.183 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 154.600 €, 114,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov četvorosoban stan. U pitanju je stan u centru grada, koji se nalazi na 1. spratu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, 2 balkona, ostavu, hodnik, predsoblje. Grejanje na gas, klima uređaji u svakoj sobi, kombinacija parketa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 151.470 €, 114,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni četvorosoban stan u novogradnji, na prvom spratu, bez lifta, moguć povrat PDV-a, površine 114 m², koji kombinuje savremeni dizajn, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se nalazi blizu centra idealnom za porodični život sa obezbedjenim parking mestom. Stan je....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat'
137.000 €
137.000 €
158.930 €
  Stan, ZRENJANIN, 170.600 €, 103,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – NOVOGRADNJA – četvorosoban stan površine 103,42m2 (prizemlje ili prvi sprat). Zatvorena terasa, kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto uračunato u cenu. Cena nekretnine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.600 €, 103,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

4. juli - NOVOGRADNJA - četvorosoban stan površine 103,42m2 (prizemlje ili prvi sprat). Zatvorena terasa, kupatilo + toalet, podno grejanje na gas, alu stolarija sa elektropomičnim roletnama. Svega tri stana u zgradi. Svaki stan poseduje parking mesto uračunato u cenu. Cena nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 106,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo dva stana u kući koja su odvojena kao dve zasebne stambene jedinice. Prvi sprat: stan po strukturi trosoban 58kv spavaća soba sa terasom, dečija soba, dnevna soba kuhinja i kupatilo. Drugi sprat: stan po strukturi dvosoban 48kv koji je u sivoj fazi. Uz ova dva stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 169.950 €, 110,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

NOV USELJIV! -veoma kvalitetna gradnja,i oprema.. -lokacija dobra u blizini aut.stajalište,škola,vrtić u blizini glavnog puta za Novi Sad.. 110m2-četvoroiposoban stan na prvom spratu dva kupatila..grejanje podno ,svaki stan sopstveni strujni kotao uz stan gratis parking mesto!!!....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.200 €, 111,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 9116852,Novi Sad,Bulevar,I sprat, POSLOVNI PROSTOR NA IZUZETNO ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, nov, površina 111m2,pogodan za kancelarije, predstavništva, ordinacije, podno grejanje , klimatizovan, mali troškovi, u perfektnom stanju bez ulaganja , opremljen optičkim kablom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 197.140 €, 116,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Mišeluk - Nov, neuseljavan, veoma komforan četvorosoban stan na veoma mirnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na idealnom prvom spratu nove stambene zgrade sa malim brojem stanova što budućim stanarima garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 200.600 €, 118,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL U PETROVARADINU – ODLIČNA PRILIKA ZA TIHU DELATNOST, 118m² Predstavljamo vam izuzetnu priliku – lokal u sivoj fazi, površine 118m², smešten na mirnoj lokaciji u Petrovaradinu, svega 5 minuta vožnje od centra Novog Sada. Ovaj prostrani poslovni prostor nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 95.000 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan sa zasebnim ulazom na prvom spratu porodične kuće uknjižen kao posebna stambena jedinica. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Adaptibilan u četvorosoban. Grejanje na inverter, dobra izolacija. Parking u dvorištu. Korisna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 191.000 €, 137,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje koje je pregradjeno od trpezarije šankom, u nastavku je kuhinja na čijem kraju je ostava. U ostale prostorije se ulazi iz predsoblja, tu....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 159.000 €, 138,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109281, 11a, spratna, pr+1, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi u Popoviću,opština Sopot,oko 3.5 km od naplatne rampe Mali Požarevac. Uknjiženo iz ozakonjenja,na 138 kvm neto i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 149.900 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna kuca nova gradnja u kojoj je potrebno jos malo ulaganja kako bi bila spremna za useljenje! Potrebni su jos fini radovi kako bi bila zavrsena,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 123.000 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. Kuća ima 225 m2 stambenog prostora,30 m2 garaza, podrum i tavan. Plac je površine 7.5ar.Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1. Dnevna soba u prizemlju koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom u jednu celinu ima 30 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.900 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČETVOROSOBAN PORODICAN STAN 91 M2 NOVOGRADNJA I SPRAT U MANJOJ ZGRADI Odlična nekrentina na mirnoj lokaciji u blizini svih dešavanja neophodnih za život: škola, vrtica,parka,marketa, apoteka, prodavnica… Odličn,porodični stan , može i za poslovne delatnosti kao i za rentiranje.. Za....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 159.110 € na 163.656 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 163.656 €, 90,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.110 €
17.04.2026 - 163.656 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 174.070 €, 218,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetna kuća površine 218 m², smeštena na uređenom placu od 4 ara, u mirnom delu Inđije. Idealna je za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu prostorija i modernim renovacijama. Raspored prostorija: • Suteren: Garaža za dva automobila, dve dodatne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, cela. Za sve oni koji hoće da imaju kuću van Beograda a da je blizu saobraćajna infrStruktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, cela. Za sve oni koji hoce da imaju kucu van Beograda a da je blizu saobracajna infr Struktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, VRBICA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 38)

<< <1> >>