• GoHome Professional
do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 190000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 720 nekretnina - prosečna cena 1.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • centralno grejanje
    • 2.sprat
    • namešten
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 139.000 €, 130,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100760, I/II, dupleks, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi blizu O.Š. Branko Radičević.Uknjižen je iz ozakonjena. Prvi nivo,kuhinja,dnevni boravak,spavaća soba,kupatilo,tri manje terasi ,oko 1.5kvm. Drugi nivo,izvedene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 186.000 €, 95,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo NOV Četvorosoban stan u Veterniku blizu kružnog toka, mala zgrada, kvalitetna gradnja, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavaće sobe, dva kupatila,dve terase,ostava i parking mesto ispred zgrade.Stan je uknjižen,odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 169.500 €, 95,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je uknjižen 3,0 stan u novogradnji u mirnom delu naselja Kaluđerica. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve prostrane terase od 23 i 10m2. U cenu stana je uračunato i jedno obeženo parking mesto sa barijerom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 143.000 €, 130,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, poslovni prostor, ulica Graničarska. Izdaje se nov, neuseljavani petoiposobni stan u svrhe poslovnog prostora, površine 130 m2. Prostor se sastoji iz ulaznog hodnika, šest kancelarija, od kojih jedne sa kuhinjom, dva sanitarna čvora i terese. Pozicioniran u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 110.000 €, 95,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderna kuća u nizu na Zlatiboru, u naselju Rudine jednom od najmirnijih i najlepših delova planine, poznatom po čistom vazduhu, otvorenim pogledima i neposrednom kontaktu sa prirodom. Kuća je novogradnja, pažljivo projektovana i funkcionalno organizovana na dve etaže,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 58.000 €, 95,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, porodična kuća 95m2, smeštena na velikom ograđenom placu od 914m2 čiji je front oko 18m, u mirnoj ulici u naselju Vranjevo, Novi Bečej. Kuća je fukcionalno organizovana sa brojnim pratećim objektima, idealna za porodičan život, kao i za ljude koji žele prostor za radionicu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća renovirana- nova pvc stolarija, demit fasada 5 cm stiropor, nov krov, centralno grejanje na čvrsto gorivo, kupatilo renovirano. Vlasnik 1/1, legalizovano, može na kredit. U cenu ide i 3 jutra zemlje koja je oko placa. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bul.Evrope blize Bul.Pat.Pavla, SJAJNA LOKACIJA, NOV, ULICNI LOKAL. Trenutno NAJBOLJA PONUDA U NOVOM SADU: LOKACIJA - IZGLED I FUNKCIONALNOST - USLOVI ZAKUPA ! LOKAL ISKLJUCIVO ZA OZBILJNE KLIJENTE ! ZA DUGOROCNI ZAKUP MOGUC CENOVNI DOGOVOR ! Kontakt tel. 061/250-67-76 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Stan, VINIK, 144.600 €, 131,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 65,9m2+64,8 terase, nalazi se na IV spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća površine 131 m2 na placu od 3,12 ari na TOP lokaciji u naselju Mala Amerika. Sastoji se od natkrivene terase, trpezarije, odvojene kuhinje, dnevnog boravka i spavaće sobe. Kuća renovirana i useljena pre tri godine (nova vodovodna i elektro instalacija, centralno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 105.000 €, 131,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, potpuno renovirana kuća sa lokalom, na prometnoj Niškoj ulici u blizini kružnog toka. Kuća ima u osnovi 91m2, sastoji se iz dve stambene jedinice, dvosobnog stana i garsonjere, koji su kompletno renovirani i opremljeni potpuno novim nameštajem (kuća se prodaje....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 95.000 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.100 €, 132,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u urbanoj vili,132m2-Petrovaradin Prodaje se nov stan u Petrovaradinu sa tri odvojene spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom,kuhinjom,dve terase od kojih je jedna 16m2 i ide gratis uz stan,dva kupatila(jedno sa tuš kabinom,drugo sa kadom). Stan poseduje i ostavu sa gasnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 135.960 €, 132,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski ulični lokal na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Lokal je uknjižen, u radu je bio kao kafić. Prilika ! Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 148.000 €, 133,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru grada, u ulici Hajduk Veljkova, prodaje se odlična, kompletno opremljena prizemna kuća, korisne površine 133 m2 na parceli ukupne površine 650m2. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave, hodnika i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori -brdo Salaksije kuću 135 m2 na placu 720 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 128.000 €, 135,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Somboru, deo grada Mlake. -Površina kuće je 135 m2, a površina placa je 291 m2. -Kuća je od tvrdog materijala i obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kupatilo i četiri sobe. -Grejanje je centralno na gas. -Kuća je kompletno renovirana, urađena....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 55.000 €, 135,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine. Stambeni objekat 132m2, legalizovan, uknjižen. Plac sa ukupnom površinom 95 a, kao okućnica, organsko zemljiste, nekad bio vocnjak pod šljivama.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.feniks.rs

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Ledina na samoj granici sa Surčinom. Izuzetno je funkcionalan, svetao i dobrog rasporeda, idealan za porodičan život. Sterijina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41548, 061 234 30 11 Stefanela, Prodajemo vrhunski trosoban stan na Grbavici. Stan ima 94 kvadrata i terasu od 19 kvadrata koji nije ušla u kvadraturu samog stana. Stan se nalazi u blizini centra i svih važnih sadržaja. Pošto je smešten u mirnom kraju, okružen je zelenilom, ali u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Jajinaca, na izuzetnoj lokaciji preko puta Spomen-parka. Stan odlikuju odlična izolacija (sendvič zidovi), visoki plafoni od 3 metra koji dodatno doprinose osećaju prostranosti, kao i moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan sa zasebnim ulazom na prvom spratu porodične kuće uknjižen kao posebna stambena jedinica. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Adaptibilan u četvorosoban. Grejanje na inverter, dobra izolacija. Parking u dvorištu. Korisna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 94,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan, prostran i svetao stan u novogradnji na divnoj lokaciji. Stan se nalazi u ulici Miljakovačke staze na Miljakovcu 3 u neposrednoj blizini svih sadržaja nepophodnih za ugodan život. Zgrada je modernog dizajna, poseduje privatni parking dok stanu pripada jedno parking mesto.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVILOVO, 165.000 €, 94,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 165.000 €
08.10.2025 - 155.000 €
05.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizemlja ukupne bruto površine 111 m2, ukupne korisne neto površine 94 m2 u naselju Borča potes Ovčanski put.Garaža 25 m2 Plac ukupne površine 4 ara 1/1 Uknjižena i Kuća i PLac..Novogradnja,sve novo.Prodaje se nameštena sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 139.000 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov prostran stan na spratu kuće sa zasebnim ulazom iz dvorišta. Lep stan površine 94m2 koji se nalazi na spratu porodične kuće u mirnom i porodičnom delu Ledina na samoj granici sa Surčinom. Izuzetno je funkcionalan, svetao i dobrog rasporeda, idealan za porodičan život. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.400 €, 94,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 173.350 € na 174.285 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 174.285 €, 94,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 168.660 €
22.04.2026 - 173.350 €
10.05.2026 - 174.285 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom,četiri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 489)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>