• GoHome Professional
do 190000 eura klima useljiv - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 190000 eura klima useljiv - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura klima useljiv

  • Za upit "do 190000 eura klima useljiv" pronađeno 1 472 nekretnina - prosečna cena 1.959 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 113.900 €, 45,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u ulici Cara Dušana – Novi Sad Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan je za porodično stanovanje, ali i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.820 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

541245-Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari.Stan je uknjižen.U blizini stana svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti.U ceni stana je i parking mesto u dvorištu stambene zgrade.Stan je bez ulaganja i useljiv po isplati.Grejanje i topla protočna voda je iz gradske toplane.Pozovite....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 113.300 €, 25,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal u dve etaže. Sastoji se od prizemlja (25m2) gde se nalazi šank i dva sanitarna čvora i galerija na spratu. Nalazi se u jednoj od prometnijih ulica u Novom Sadu. Odličan je kako za izavanje tako i za sopstveni biznis. U radu je do nedavno bio kafić. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 45,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma kompaktan stan sa 2 spavaće sobe na mirnoj lokaciji punoj zelenila i parking. Ovaj stan je renoviran i odmah useljiv a u blizini se nalazi sve što vam je neophodno za svakodnevnicu i prolaze više autobuskih linija. Ukoliko tražite vaš novi dom ne propustite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 46,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, Somborska ulica. Nov, uknjižen dvosoban stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla, prema Gras-u. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole, vrtićaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, jedna višenamenska soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava od 4m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.240 €, 31,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, luksuzan jednosoban stan površine 31,39 m², smešten na izuzetno traženoj lokaciji na Grbavici, u opštini Novi Sad. Stan se nalazi u visokom prizemlju moderne stambene zgrade sa liftom, ukupne spratnosti četiri, i nije poslednji sprat. Zgrada je završena u januaru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.000 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU ODMAH USELJIV STAN ,UKNJIZEN. STAN JE KOMPLET NAMESTEN. NEMA ULAGANJA U STAN. U BLIZINI LIDLA. PARKING OKO ZGRADE. GREJANJE NA GAS. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledece godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvoriste i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvucna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledeće godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvorište i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.000 €, 116,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u PETROVARADINU, KARAGAČA površine 116m2+terasa 16m2. Stan je nov, odmah useljiv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet opreme. Ostava uz stan. Garažno mesto u suterenu uz stan. Odlična komunikacija sa gradom. Zavređuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.180 €, 35,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade (visoko prizemlje + 2 sprata + potkrovlje) u mirnom kraju Telepa, Novi Sad. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 115.192 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaja stana,Zemun,Ševina na izuzetnoj lokaciji,blizu,marketa,škole,obdaništa,restorana i prevoza. Stan,1.5,47 m2 se nalazi na II/III sprata u novoj zgradi i sastoji se iz hodnika,dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,jedne spavaće sobe,kupatila i velike terase. Grejanje je etažno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 111.050 €, 44,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Squer Gardenu, udoban i u ugodnom okruženju. Useljiv je po isplati. Prodaje se namešten, grejanje je gradsko, po potrošnji. ŠIFRA 1011622 KONTAKT 0652813132 0652813133 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.000 €, 43,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV stan na Telepu,Petefi Šandora,II sprat,lift,dvorišno orjentisan, pogled na Frušku goru . . . Odmah useljiv, sa PDV.. Javite nam se 062518545 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompaktan jednoiposoban stan na Voždovcu, u neposrednoj blizini Dušanovačke pijace, u novoj i uknjiženoj zgradi iz 2025. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i površine je 37 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 110.330 €, 32,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan, funkcionalnog rasporeda, smešten u mirnoj i traženoj zoni u blizini Socijalnog. Stan se nalazi u urednoj zgradi, okružen zelenilom i svim neophodnim sadržajima – prodavnice, apoteke, škole, vrtići i gradski prevoz su na samo nekoliko koraka. Stan je odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Petra Lubarde Julino Brdo 2.0, NPR, 42m2, grejanje na gas, klima, KATV, PVC, ugradni plakar, interfon. Godina gradnje 2004, uknjižen, odmah useljiv,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u mirnoj ulici na Julinom brdu. Nalazi se u suterenu stambene porodične zgrade i ima pripadajuću ostavu ispod stepeništa. Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojene spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Nišavskom Keju. Nalazi se na prelepoj lokaciji u samom centru grada. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 42m2. Po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na drugom spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Telep, Novi Sad, Somborska Na prodaju dvosoban stan površine 46 m², na visokom prizemlju kvalitetne zgrade u Somborskoj ulici (Telep). Zgrada je novije gradnje, stara 8 godina, Galens gradnja. Stan se prodaje prazan ili kompletno namešten – sav nameštaj i tehnika....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagrađenom hotelu sa prelepim pogledom.Sa velikog prozora dnevne sobe se vidi mala zlatiborska ski staza u centru i prvi deo žičare gondole i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Somboru. Na ekstra lokaciji, u blizini centra. Adresa Pozarevacka 3. Stan ima 71m2.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan i odmah je useljiv. Vase je da unesete stvari, nema cekanja majstora. Na slikama se vidi sta je sve uradjeno i ugradjeno. Od tehnike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-578 (od ukupno 579)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>