• GoHome Professional
do 190000 eura klima lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura klima lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura klima lift

  • Za upit "do 190000 eura klima lift" pronađeno 8 096 nekretnina - prosečna cena 2.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan površine, smešten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski uređen, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura klima lift'
189.000 €
189.000 €
172.480 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2. 5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban stan. Funkcionalan je, sa dobrim rasporedom. Sastoji se od otvorenog dnevno-trpezarijskog koncepta sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1. 5, uknjžen na 27m2 mereno sa terasom 33m2, podno grejanje, inverter klima, interfon, podrum Kompletno i kvalitetno renoviran stan , na trećem od pet spratova predratne zgrade bez lifta. Arhitektonska rešenja i kvalitetni materijali enterijer čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122944, IV/XII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stan je renoviran, stavljena je PVC stolarija, uradjeno kompletno kupatilo, i sve električne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo 3.0 stan sa dve spavaće sobe, prostranom dnevnom sobom i kupatilom. Stan je izuzetno orijentisan, pružajući obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan opremljen sa namestajem radjenim po meri. Dvorišno orjentisan. Grejanje u stanu centralno sa kalorimetrima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, jednoiposoban stan površine 43 m², smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Crveni Krst, u ulici Svetolika Rankovića, na lokaciji koja pruža sve pogodnosti urbanog života, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijace, škole, vrtići, parkovi, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na izuzetnoj lokaciji u centru Beograda, izolovan od gradske buke. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Kompletno renoviran, prodaje se sa novim nameštajem i belom tehnikom. Odmah useljiv. UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 190.000 €, 69,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan, dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealan za one koji žele udobnost, privatnost i funkcionalnost, a opet na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 125,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke. Stan je dupleks na 6. spratu sa liftom.Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase,veliki dnevni boravak,odvojena kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,garderober sa ostavom.Na gornjoj etaži nalaze se tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 189.900 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep dvoiposoban stan od 62 m² na šestom spratu zgrade na odličnoj lokaciji u Kraljevom parku. Pozicioniran je u mirnoj ulici i okružen je urbanim sadržajima: vrtići, škole, prodavnice, apoteke, dom zdravlja,policija i teretane, a odlična povezanost javnim prevozom vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se duplex od 81m2 koji poseduje 2 zatvorene terase.Tako da stan ima 100m2. Dvorišno je orijentisan. U odličnom je stanju,bez ulaganja. Zgrada ima svoj parking u dvorištu samo za stanare. Idealan za porodicu. Uknjižen 1/1. Može na kredit.Cena 189.900....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više inoformacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na Limanu 4. Stan je strukturno odličan i pruža mnogo mogućnosti. Dve velike spavaće sobe, odvojena kuhinja, prelep dnevni boravak, trpezarija, kupatilo, dve ostave i terasa sa fantastičnim pogledom čine ovu nekretninu idealnom za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.520 €, 53,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju, u samom centru Novog Sada. U pitanju je investitor sa poznatim kvalitetom gradnje i opreme koju ugrađuje. Rok završetka radova je maj 2027. godine, i ovo je sigurno pravo vreme da rezervišete ovakvu nekretninu. Cena sa PDV-om. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 1 – moderan dvosoban stan od 55m² u savršenom stanju! Stan je u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja – useljiv odmah! +++ Agencijska oznaka stana 1100739, Novi Sad, Liman I .Na prodaju izuzetno očuvan dvosoban stan (dupleks) površine 55 m², smešten u jednoj od najlepših i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.500 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep, nedavno renoviran dupleks na 5. spratu , smešten u jednom od najlepših delova grada – Limanu 1. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija. Dvosobne je strukture, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom. Za više informacija pozovite:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.500 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban dupleks na Limani 1. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom, toalet i ostava. Na gornjoj etaži nalazi se spavaća soba i kupatilo. U cenu je uraćunata kuhinja, i svi ugradni elementi, na obe etaže....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 189.500 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Petrovaradinu. b121 Šifra:546903 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 189.450 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 189.450 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Sremskoj Kamenici, lokacija pogodna za život ili buduću investiciju. Izgradnja sa završetkom krajem 2026, odličan kvalitet opreme!! Za Više informacija nazovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 190.140 €, 131,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, a nadomak svih dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Stan je projektovan tako da bude funkcionalan za život , grejanje centralno. U cenu stana je uračunata posrednička provizija od kupca u iznosu....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?