• GoHome Professional
do 190000 eura klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura klima kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura klima kablovska

  • Za upit "do 190000 eura klima kablovska" pronađeno 8 292 nekretnina - prosečna cena 2.003 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Sremčica - Beogradska 5.0, kuća, 173m2, PR, Gas, klima, telefon, interfon, parking, garaža. Prizemna kuća sa dve odvojene stambene jedinice, odvojena struja dva trofazna brojila. Kuća je kompletno renovirana, u odličnom stanju , sa video nadzorom. Udaljenost od gradskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura klima kablovska'
180.000 €
180.000 €
138.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 190.000 €, 375,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp. Osnova podruma je 27 m2 i sastoji se od kotlarnice I ostave. Osnova prizemlja je 174 m2 i sastoji se od terase, dve kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 210.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1276 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, ostave, toaleta i kupatila. Grejanje je kombinovano, sa podnim grejanjem u zajedničkim prostorijama i radijatorima u sobama. Kupci....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 190.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju velika porodična kuća u centru Brzog Broda. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Plac je površine 590m2. Kuća je u osnovi 119m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja koji su povezani unutrašnjim stepeništem. Sve tri etaže su u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 75m2 + TERASA, TROSOBAN Predstavljamo vam komforan trosoban stan pozicioniran na najlepšem delu Novog naselja. Odlično održavana zgrada. U stanu je sve renovirano, nova instalacija, tarket parket, nove plocice, bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu, odvojenu kuhinju koja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji se nalazi u staroj, predratnoj zgradi sa svega tri sprata, u Dositejevoj ulici. Lokacija govori sama za sebe – tik uz Narodno pozorište i Trg Republike, ali ono što ovaj stan izdvaja jeste činjenica da je smešten ka unutrašnjem delu bloka, daleko od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!; Funkcionalan i delimično renoviran dvoiposoban stan u novogradnji iz 2006. godine, u održavanoj zgradi sa centralnim grejanjem i toplom vodom. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i zastakljena lođa (pretvorena u praktičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, jednoiposoban stan površine 43 m², smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Crveni Krst, u ulici Svetolika Rankovića, na lokaciji koja pruža sve pogodnosti urbanog života, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijace, škole, vrtići, parkovi, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, na izuzetnoj lokaciji u centru Beograda, izolovan od gradske buke. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba i kupatilo. Kompletno renoviran, prodaje se sa novim nameštajem i belom tehnikom. Odmah useljiv. UknjiženAgencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 190.000 €, 69,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan, dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealan za one koji žele udobnost, privatnost i funkcionalnost, a opet na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 44,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dobar, dvosoban, funkcionalan stan sa lepim rasporedom prostorija. Nalazi se u srcu Liona. Stan je u izvornom stanju, u dobro održavanoj zgradi sa stepeništem koje nije naporno. Sastoji se od izdvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Zemunu, na prvom spratu novog stambenog objekta na Pregrevici. U neposrednoj blizini škole, vrtića, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Sastoji se od ulaza, kombinovane dnevne sobe sa delom za kuhinju i trpezariju, spavaće....

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 190.000 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnom delu Čeneja. Prizemlje u odličnom stanju, sprat kompletno renoviran, a ogroman podrum nudi razne mogućnosti. Prostran plac od 675m² idealan za porodični život ili dodatne sadržaje. Odlična prilika! Ukoliko vam je potrebno dodatnih informacija, pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 125,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke. Stan je dupleks na 6. spratu sa liftom.Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase,veliki dnevni boravak,odvojena kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,garderober sa ostavom.Na gornjoj etaži nalaze se tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više inoformacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na Limanu 4. Stan je strukturno odličan i pruža mnogo mogućnosti. Dve velike spavaće sobe, odvojena kuhinja, prelep dnevni boravak, trpezarija, kupatilo, dve ostave i terasa sa fantastičnim pogledom čine ovu nekretninu idealnom za porodičan život.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,0 stan u Gradiću, Petrovaradin, na samo pet minuta hoda do centra Novog Sada, površine 81 m², smešten na prvom spratu dvospratne zgrade. Zgrada je izgrađena 1800. godine, što dodatno doprinosi šarmu i autentičnosti ove nekretnine. Visina plafona od 3.5 metara daje osećaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 189.520 €, 76,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan duplex u zgradi novije gradnje! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora, dve ostave koje ne ulaze u kvadraturu i terasu. Dodatno je urađena toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 189.520 €, 53,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju, u samom centru Novog Sada. U pitanju je investitor sa poznatim kvalitetom gradnje i opreme koju ugrađuje. Rok završetka radova je maj 2027. godine, i ovo je sigurno pravo vreme da rezervišete ovakvu nekretninu. Cena sa PDV-om. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Poseban deo ovg stana je zelena zajedniča površina, koja gleda na sat-zaštitni znak Petrovaradinske tvrdjave - mirna i tiha oaza. Zbog svog položaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.500 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep, nedavno renoviran dupleks na 5. spratu , smešten u jednom od najlepših delova grada – Limanu 1. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija. Dvosobne je strukture, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom. Za više informacija pozovite:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 189.500 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Petrovaradinu. b121 Šifra:546903 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.470 €, 86,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan ima 86,12m2 projektovane površine, po strukturi je troiposoban, orijetisan ka jugozapadu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, dve dečije sobe, kupatila, sanitarnog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 189.450 €, 62,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 190.140 €, 131,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, a nadomak svih dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Stan je projektovan tako da bude funkcionalan za život , grejanje centralno. U cenu stana je uračunata posrednička provizija od kupca u iznosu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 630)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni