• GoHome Professional
do 190000 eura klima 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura klima 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura klima 60 m2 što manji

  • Za upit "do 190000 eura klima 60 m2 što manji" pronađeno 2 492 nekretnina - prosečna cena 2.082 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 174.900 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom prizemlju, NOV,useljiv za mesec dana,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavace sobe i kupatilo,uz stan se obezbedjuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura klima 60 m2 što manji'
52.000 €
72.100 €
189.000 €
  Stan, UMKA, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 52m2(+3m2 lođa) koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u centru Umke. Stan se nalazi pored autobuske stanice, supermarketa, apoteke, pekare, u blizini obdaništa i osnovne škole. Stan je dvostrano orijentisan sa dosta prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Šarmantan stan u potkrovlju od 55m2 koji je (redukovana kvadratura zbog kosina) uknjižen na 35.5m2. Maksimalno iskorišćen prostor. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan poseduje i prostor za odlaganje, poslednje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju savremeno uređen stan u samom centru Jagodine, savršen za one koji žele udobnost, praktičnost i kvalitet na jednoj adresi – bilo za život, bilo kao pametnu investiciju. Stan odlikuje: • Podno grejanje na struju – ravnomerna toplota i potpuna kontrola • Terasa – mali kutak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, trosoban stan u naselju Miljakovac 1 u blizini Miljakovačke šume. Raspored prostorija: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Stan je uredan, sređen, eg: struja + klima uređaji, PVC stolarija, svetao stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Trslina Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 97.960 €, 55,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji površine 55m2 na drugom spratu zgrade u naselju Borča u Kikindskoj ulici na nekoliko stotina metara od autobuskih stajališta za sve delove grada, šoping centra, nekoliko trgovinskih lanaca, a u blizini se nalaze i vrtić i osnovna škola. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BOLJEVCI, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Boljevci, trosoban stan u centru sa garažom, uknjižen .. / Boljevci, centar, nedaleko od Crkve, preko puta škole, ul Braće Kokar, funkcionalan, svetao prostor, u starijoj prizemnoj kući, visoki plafoni, trostran, gradska voda, struja, termo izolovani spoljni zidovi, klima, TA grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.520 €, 55,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Nudimo Vam na prodaju trosoban stan, nov i odmah useljiv. Odličan kvalitet gradnje, podno grejanje na gas, stolarija, keramika, kao i ostala oprema je u mnogo višem kvalitetu od ostalih zgrada u okruženju. Svaki stan ima svoj kotao, ugrađen klima uređaj i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Savršen stan sa tri spavaće sobe. Okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Izuzetno je svetao i u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada je nova, tipa urbane vile sa samo 4 stana. U ceni je uračunato parking mesto i klima, ostatak nameštaja po dogovoru. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.750 €, 55,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130597, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.350 €, 55,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi se nalaze u blizini Osnovne škole u naselju Raj. Posebna pažnja je posvećena kvalitetu izgradnje: Aluminijumska stolarija, GROHE sanitarija, block-lock ulazna i sobna vrata, zvučna izolacija. U cenu su uračunate roletne, norveški radijatori, kao i inverter klima za svaku stambenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog stana u neposrednoj blizini Novosadskog saja. Namešten modernim i kvalitetnim nameštajem sa ugradnim ormarima i belom tehnikom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu , odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 151.410 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 55 m² na odličnoj lokaciji na Banatiću. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i dobrom osvetljenošću. Grejanje je centralno. Stan poseduje dve klima jedinice, ostavu i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 153.000 € na 147.200 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 147.200 €, 55,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 153.000 €
13.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje kompletno renoviran dvosoban stan 55m2, Gagarinova ulica, Bulevar - železnička stanica. Stan se nalazi na desetom spratu, u zgradi sa dva lifta, nije poslednji sprat. Kompletno je renoviran, nove instalacije, podne i zidne obloge, sanitarije, keramika, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan od 55 m² (plus terasa 2 m²) u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji kod Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje, u neposrednoj blizini železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, pijace i velikih supermarketa (Lidl, Univerexport,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 55 m², na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je idealnog rasporeda , funkcionalan i svetao, sa prostorijama u koje se ulazi direktno iz hodnika. Smešten u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, bez buke i gradske gužve. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan površine 55m2 u mirnom delu Karaburme, na park koraka od Omladinskog stadiona. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 145.200 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 101.850 €, 55,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130600, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 55,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126530, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom naselju. Zgrada ima lift. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. Stan je uknjizen. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.295 €, 55,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007270.Prodaje se dvorišno orjentisan dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom locirane na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je uknjižen na 55 m2 i poseduje dnevni boravak, spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 122.430 €, 55,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu, novogradnja na jednoj od najboljih gradskih lokacija u mirnoj ulici blizu svih aktivnosti neophodnih za život. Odlična investicija i za život i za izdavanje. Stan je useljiv odmah, i prodaje se prazan, u stanu ostaje samo klima. Izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 591)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>