• GoHome Professional
do 190000 eura kablovska što skuplji do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura kablovska što skuplji do 1800 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura kablovska što skuplji do 1800 eura/m2

  • Za upit "do 190000 eura kablovska što skuplji do 1800 eura/m2" pronađeno 6 007 nekretnina - prosečna cena 1.259 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • useljiv
    • parket
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo uknjižen, 5.0 stan sa fantastičnim panoramskim pogledom! Nalazi se u ulici Bulevar Vojvode Mišića, sa pogledom na Beograd na vodi-gde se gradi stambeni blok sa muzejom, pijacom, školom, vrtićem.. sav sadržaj potreban za obezbeđen život. Stan je uknjižen, nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 208.900 €, 108,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 208.800 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u PETROVARADINU, KARAGAČA površine 109m2. Stan se nalazi u manjem visoko kvalitetnom objektu sa svega nekoliko stambenih jedinica. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična komunikacija sa Gradom. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura kablovska što skuplji do 1800 eura/m2'
72.100 €
59.500 €
208.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 208.000 €, 160,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor na Zvezdari u blizini Djeram pijace. Sastoji se od 4 kancelarije, 2 mc. Najveca soba ima 48m2. Kuća je renovirana. nova, pogodna sa poslovni prostor. Uz kuću ide dvorište i krovna terasa sa zidanim roštiljem. Opremljena kuhinja. Postavljena instalacija za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.550 €, 130,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, ulica Branislava Bukurova. Uknjižen troiposoban stan u poznatom, ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo. Lepa i mirna lokacija, nadomak grada, izolovana od gradske gužve i buke. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 207.440 €, 127,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 206.200 €, 159,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća 159 m2 na Paliluli, iznad restorana Verige, u lepom mirnom okruženju, punom zelenila, idealnom za miran porodični život. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Kuća je novije gradnje, tvrde građe sa završenom fasadom. Sprat se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 115,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na fantastičnom mestu, adekvatnom i za stanovanje ali i za neku poslovnu delatnost. Nalazi se na placu pravilnog pravougaonog oblika. Prizemlje kuće je uređeno i namešteno a sprat kuće, koji je iste površine kao i prizemni deo, je u sivoj fazi. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 115,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno namešten stan površine 115 m², sa dodatnom terasom od čak 40 m² – idealan prostor za uživanje tokom cele godine! Stan je kompletno uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u naselju Detelinara i odlikuje se odličnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 119,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvoroiposoban, dupleks stan po strukturi ukupne površine 119m2, sastoji se u donjoj etaži od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila sa tuš kadom, spavaće sobe i terase dvorišno orjentisane, a u gornjoj etaži od jedne spavaće sobe sa terasom ulično orjentisane sa pogledom na....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 206.000 €, 129,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika spratna porodična kuća, građena od čvrstog i kvalitetnog materijala, sa velikim prelepim placem od 2194m2. Fantastična nekretnina za život u predivnoj prirodi. Pozovite! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 127,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Cena je sa PDV-om Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ceni 2 parking mesta. Stan bez ulaganja. Idealan duplex sa četiri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom, terasom. Porodičan stan, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Za više informacija pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 206.000 €, 133,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu na izuzetnoj lokaciji udaljenoj od gradske buke i vreve. Vikendica nije zavrsena u potpunosti, zahteva završne radove. Sa placa kao i sa kuće se proteže lep pogled. Uknjižena je na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Prilaz do same vikendica čini asfalt izuzev....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 134,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U starom i centralnom delu Futoga nudimo Vam odličnu,funkcionalnu i uknjiženu kuću. Kuća poseduje dnevni boravak,sa kuhinjom i trpezarijom, pet spavaćih soba, dva kupatila,ostavu, a u dvorišnom delu garažu i pomoćni objekat. Građena je od čvrstog materijala,sa urađenom izolacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban dupleks stan na lepoj lokaciji za stanovanje, nadomak Novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor na donjoj etaži čini svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija i kuhinja, komforan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam ovu odličnu kuću u mirnoj ulici na Telepu. Dvojna, spratna kuća izlazi na dve ulice. Dvorište je lepo uređeno pa nudi beg od graske gužve. Postoji mogućnost kupovine obe kuće na parceli od 507m2. Kontaktirajte nas za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Starim Ledincima. Kuća ima 144m2, ispod kuće je podrum od 30ak kvadrata, i uknjižene pomoćne prostorije, letnju kuhinju i šupu od 35m2. Plac je ravan, front 18m, odličan, zasađeno voće. U kući gradska voda, na placu bunar, bunarsku vodu koriste....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 145,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. Nekretnina se nalazi u jednom od najmirnijih delova Novoga Sada. Nekretnina se po mnogo čemu razlikuje od ostalih. Prizemna kuća sa tri spavace sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, fizički odvojenom kuhinjom i kupatiom. Takodje....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ovu fenomenalnu kuću novije gradnje u Ravnom Selu. Nalazi se na placu površine 1066m2, na kom su zasađene tuje i ostalo razno zimzeleno drveće. Ugrađen je alarmni sistem i video nadzor. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU EKSKLUZIVARETKO I ISPLATIVO U PONUDIProdaje se u blizini Glavnog Magistralnog i Međunarodnog puta Uknjižena Ruševna kuća 151 m2 na Veelikom placu od 1200 m2 na TIP-TOP LOKACIJIširina....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 154,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću sa apartmanima u Banji Vrdnik,pored Hotela Termal i bazena, novogradnja,kuća ima tri apartmana sa kuhinjom i svojim kupatilima i terasama,dve sobe sa zajedničkom kuhinjom,terasom i kupatilom,u prizemlju kuće posebna kuhinja, kupatilo,vešernica.Kuća ima centralno grejanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 155,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji, nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Sam objekat je za kompletnu adaptaciju. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, jedan sređen za život, a drugi u sirovom stanju. Potkrovlje takođe u sirovom stanju.3 Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 528730 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u samom centru Sremske Kamenice! Poseduje podrum,prizemlje i sprat. Front placa 15m dubina 35m. Poseduje i kolski ulaz koji vodi u prelepu baštu gde se nalaze i 2 garaže i pušnica(vidi se na slikama). Na prizemlju su dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,terasa,dve....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u mirnom delu Popovice. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i wc, u prizemlju dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, u suterenu kuhinja i ostava. Dvorište je površine 400m2 . Nalazi se na 50 metara od autobuske stanice, u mirnoj ulici. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 206.000 €, 109,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na 100m od centra Adica. Fenomenalno gradjena. Odlična za život, cena je za dogovor. 021/221-5100 476543 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 172,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u centru Futoga. Kvadrature 172m2, prizemni deo sređen i renoviran.Kompletno opremljen sa 2 spavaće sobe, kupatilom,dnevnom, kuhinjom i trpezarijom. Gornji sprat u sirovoj gradnji sa 3 spavace sobe ,kupatilom, dnevnom sa kuhinjom. Do ulice objekat od 81m2 sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 178,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u centru Sremske Kamenice. Uz određena ulaganja može predstavljati fantastičnu investiciju na sve traženijoj lokaciji. Sva infrastruktura prisutna na lokaciji. Za više informacija javite se našim agentima prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 206.000 €, 196,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta vožnje do Novog Sada, prodaje se izuzetno kvalitetna kuća u Ravnom Selu. Prizemlje kuće se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, 2 spavaće sobe i kupatila. Potkrovlje se sastoji od 3 prostorije i kupatila. Ukupna površina kuće je 200m2. Iza kuće....

 
 
 
  Kuća, KAC, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

http://max-nekretnine.rs/nekretnina/1576/Kuca-108-45?l=sr Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću sa prelepim pogledom na vojvođansku ravnicu i Dunav. Kuća se nalazi na domak Petrovaradina i Novog sada, 10-15 min lagane vožnje. U blizini kuće je autobusko stajalište gradskih linija, prodavnica. Spratna kuća građena od kvalitetnih materijala u svom sklopu....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 206.000 €, 201,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća je podeljena na prizemlje i prvi sprat, spratovi su fizički odvojeni stepenicama, tako da funkcionišu kao dve zasebne jedinice. Prizemlje je kompletno renovirano i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 209,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća sa dve etaže - poseban ulaz za prizemlje, poseban ulaz za sprat, pogodna za dve porodice.. Izuzetan raspored, iz hodnika u sve prostorije, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i fantastična terasa, isti raspored je i na spratu. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 212,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova spratna kuća na odličnoj lokaciji, građena cvrstim materijalom p+1+pk, potkrovlje nije završeno, kuća sa velikim potencijalom,kako za život višečlane porodice,tako i za izdavanje, u prednjem delu komplet opremljena grsonjera,koja je trenutno izdata, ali....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 206.000 €, 218,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovakve investicione nekretnine u Petrovaradinu su izuzetno tražene, ali se retko pojavljuju u ponudi. Nekretnina je odmah useljiva, a uz minimalne radove lako se adaptira u više stambenih jedinica, komercijalni prostor ili za iznajmljivanje s visokom rentom. Nalazi se u mirnom delu....