• GoHome Professional
do 190000 eura kablovska što skuplji 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura kablovska što skuplji 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura kablovska što skuplji 50 m2

  • Za upit "do 190000 eura kablovska što skuplji 50 m2" pronađeno 1 855 nekretnina - prosečna cena 2.339 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • renovirano
    • parket
    • interfon
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan, površine 50m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Grbavici! Ne propustite ovu fenomenalnu priliku, pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan stan na najpopularnijoj lokaciji u Novom Sadu. Kompletno namešten. Največi kvalitet opreme. Nekretnina koja sama sebe reklamira. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura kablovska što skuplji 50 m2'
51.500 €
51.500 €
206.000 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Grbavici, kompletno renoviran, odradjen najkvalitnijom opremom i materijalima. U blizini se nalaze tržni centar, marketi, škole, pijace, teretane, sve najneophonije za svakodnevni život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b119 šifra: 548750....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1 dvosoban stan na Grbavici! 50m2 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 201.880 €, 46,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-kej/548059 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 201.880 €, 46,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pozvati za vise infromacija. b119 sifra: 548059 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Kaća, uknjižena 1/1. Iza kuće ogroman plac sa pomoćnim objektom od 60m2, uknjiženim, a ispod kuće nalazi se lokal za izdavanje. Pogodan plac za investitore, lokacija fenomenalna!!! Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjam odlican stan na najboljem mestu u naselju, za veci stan u istom naselju za 73m2 ili 66m2, uz doplatu, dogovor. Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 200.000 €, 48,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, boemske četvrti, Skadarlije i Kalemegdana, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je u mirnom delu, u urednoj i održavanoj dvorišnoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa), 5/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Lux namešten trosoban stan, na vrlo lepoj lokaciji u blizini škola, vtrić, autobusko stajalište na 100m. Prodaje se kompletno namešten, sa belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Voždovac-FON, , Jove Ilića, 46m2, 200000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 46m², u jednoj od najtraženijih ulica na Voždovcu – Jove Ilića. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova, urednog i održavanog ulaza. Funkcionalan raspored, izuzetno dobro iskorišćen prostor Dve odvojene sobe – idealno za život ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 199.999 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar Novi Sad, Vase Pelagića Dvosoban 50m PRODAJE SE , uknjizen Cena: 199.999,00 EUR Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Vase Pelagića Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BANJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1084 Na prodaju potpuno opremljen stan u naselju Sunnyville. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom. Iz dnevne sobe postoji izlaz na veliku terasu koja ide sa obe strane dnevnog boravka. Kuhinja potpuno opremljena svim novim aparatima i belom tehnikom. Velika spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 199.000 €, 49,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam potupno renoviran i opremljen stan u Dositejevoj ulici, najlepšem i najmirnijem delu Starog Grada, na par stotina metara od Trga Republike i Skadarlije. Stan se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave, poseduje i podrum. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo četvorosoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Neposredna blizina Limana IV, škole, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.050 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 197.500 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u mirnom i zelenom delu Voždovca, na samo nekoliko koraka od Voždovačke crkve u ulici Jove Ilića, na prvom spratu manje, uredne zgrade u blizini javnog prevoza, škola, prodavnica i parkova i u blizini svih važnih sadržaja. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 196.700 €, 53,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjižen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj ulici,blizu Keja. Stan je renoviran i opremljen svim potrebnim aparatima i nameštajem. U blizini stana se nalaze Dunavski park,vrtić,škola,marketi i ostali sadržaji. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 51,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi veoma svetao stan na dva nivoa na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi u odličnoj zgradi, dvorišno je orijentisan pa nema dodira sa gradskom bukom. U prirodi, stan ima oko 82m2! Za više informacija pozovite!Kontakt: Inf nekretnine 064/8222-116 021/526-633 064/8222-117 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 53,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća površine 53 m², smeštena u mirnom i zelenom delu Popovice. Kuća je renovirana i spremna za useljenje. Iz dnevne sobe pruža se prelep pogled na grad, što je čini idealnim mestom za opuštanje. Sastoji se od prostrane sobe, kuhinje, kupatila i predsoblja. Renovacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija. Vrhunski kvalitet. Investitor za preporuku. Predstavljamo vam novu stambeno-poslovnu zgradu u jednoj od najprepoznatljivijih ulica na Bežanijskoj kosi. Objekat je projektovan sa planiranim rokom završetka u jesen 2026. godine. Stanovi su dostupni na drugom i trećem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531782 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 195.000 €, 50,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Sanja Miloševski (licenca br. 2939) 060/88-00-171 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Komforan i svetao, trostrano orijentisan, uknjižen dvosoban stan na drugom spratu kvalitetne gradjene, uredne zgrade sa liftom, iz 2022. godine.....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Početkom 2022. godine Zlatibor je dobio nov, najsavremeniji objekat – hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa. Savršenom kombinacijom savremenog dizajna i rustičnih elemenata, svojstvenih podnevju na kom se nalazi, stvoreno je novo omiljeno mesto za idealan planinski odmor u samom srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 194.900 €, 46,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u epicentru kod Toplicinog venca,prodaje se odličan jednoiposoban salonski stan.Lift nije u funkciji i neizvesno je kada ce biti.Ulaz je uredan ,ima interfon,svetao suncan ,orijentisan ka dvorisnoj strani .Ima jednu spavacu sobu,dnevni boravak ,izdvojenu kuhinju,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.850 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji! Cena sa uračunatim PDV-om! Lokacija zgrade od šetališta i samog centra grada udaljena je 5 minuta laganog hoda! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme sa materijalima prve klase! Za više informacija pozovite Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 51,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi veoma svetao stan na dva nivoa na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi u odličnoj zgradi, dvorišno je orijentisan pa nema dodira sa gradskom bukom. U prirodi, stan ima oko 82m2! Za više informacija pozovite! 510431 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.670 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan nadomak centra! Pouzdana zgrada, a stan kompletno renoviran i ne zahteva ulaganja. Stan u ovom delu grada, u ovoj strukturi je prava retkost! Zainteresovani mogu kupiti i garažu u istoj zgradi uz doplatu. Za više informacija pozovite! 497887 Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 194.000 €, 49,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan jednoiposoban, funkcionalan stan sa lepim rasporedom prostorija u dobro održavanoj zgradi, na odličnoj lokaciji na Lionu, u Ravaničkoj ulici. U blizini vrtića, škole, fakulteta i svih sadržaja neophodnih za funkcionalnost života. Stan je renoviran i ne zahteva dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 51,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo useljiv dvosoban stan u novogradnji na Zvezdari kod Gradske bolnice, u Krfskoj ulici, površine 51m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gradske toplane sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 191.234 €, 54,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA-SNIŽENA CENA samo do 25.septembra -MOGUĆNOST DOGOVORA OKO NAČINA PLAĆANJA I POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 💰 CENA: 191.000 € – 📐 54 m² uknjiženo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 190.960 €, 54,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam trosoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i dve terase, a stan u prirodi ima oko 60m2. Stan je dvostrano orijentisan i veoma je svetao, a uz ulaganja može biti odlična prilika za život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Zemunu, na prvom spratu novog stambenog objekta na Pregrevici. U neposrednoj blizini škole, vrtića, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Sastoji se od ulaza, kombinovane dnevne sobe sa delom za kuhinju i trpezariju, spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 569)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>