• GoHome Professional
do 190000 eura dvorište - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura dvorište - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura dvorište

  • Za upit "do 190000 eura dvorište" pronađeno 6 718 nekretnina - prosečna cena 1.647 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i Dunava. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 169,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam dvojnu kuću u jednoj od najlepših ulica u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u blizini samog centra. Katastarska parcela površine 272m2. U suterenu kuće nalazi se garaža, kotlarnica i ostave. Na prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, Socijalnom. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gelda na dvorište, izuzetno je mirno i tiho. Nalazi se na svega par minuta hoda od centra, odlična je povezanost i u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 175.100 €, 88,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan, trosoban, stan, u zgradi zidanoj crvenom fasadnom ciglom. Raspored prostorija vrlo dobro osmišljen. Kuhinja i komotna trpezarija su četvrta prostorija u ovom stanu. Okrenut je na dvorište sa puno zelenila i van gradske buke ali vrlo blizu autobuskog stajališta,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 194,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična, spratna kuća 194m2, u Veterniku +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045642, Veternik. Oglašavamo prodaju porodične dvoetažne kuće u Veterniku, na lepoj lokaciji. Prizemni deo čine dnevna soba, sa odvojenom kuhinjom, kupatilo i dve sobe i lepa terasa. Zanimljivo stepenište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi trosoban stan na socijalnom, na III spratu. Godina izgradnje je 2001, u užem centru Novog Sada, Socijalno , ublizini osnovne škole. U vlasništvu prodavca 1/1. Dve spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 WC, terasa, tri ostave, veliki dnevni boravak sa trpezarijom 35m2, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep, potpuno renoviran troiposoban stan od 81 m² na četvrtom spratu zgrade na Novom naselju. Svaki detalj u stanu je pažljivo obnovljen i osmišljen tako da pruži maksimalan komfor i estetsku harmoniju, dok raspored prostorija omogućava udobnost kako za porodičan....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 215,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih objekata, pijace Prvu kuću ukupne površine 115m2 čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 156,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj lokaciji , udaljenoj svega 8 km od Novog Sada, prodaje se kvalitetno građena spratna kuća površine 156 m². Nekretnina je izgrađena 2004. godine i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, urednim dvorištem i potpunom infrastrukturom. Struktura kuće: * Prizemlje: prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 175.100 €, 161,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Rumenci,sa prepoznatljivom crvenom fasadnom ciglom koja joj daje autentičan šarm. U toku je kompletna rekonstrukcija, što omogućava kupcu da uživa u potpuno renoviranom prostoru, a uz to zadrži duh klasične gradnje. U enterijeru vas očekuje moderna podna obloga –....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na mirnoj i lepoj lokaciji. Kuća se nalazi na izlazu iz Futoga, a u blizini se nalaze vrtić, osnovna i srednja škola, ambulanta, market. Autobusko stajalište je na samo pet minuta hoda od kuće. Ima dvorište, a u dvorištu izbetoniran kolski....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencujska oznaka 1092340- Uknjižen komforan , kvalitetan, trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. u ceni su ugradni plakari, klima i kuhinja kao i garaža ispod stana od 70 m2 koja može da posluži i kao stambeni objekat ili poslovni prostor, ima kupatilo i kuhinja. Prvi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 210,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, kuća na lepoj lokaciji, mirna ulica idealna za porodićno stanovanje. Ušuškana od saobraćajne buke u gužve, a odlično povezana sa svim sadržajem neophodnim za normalno svakodnevno funkcionisanje. Na samo 2 minuta hoda nalazi se i autobusko stajalište za linije 51 i 52 koje....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantasticna kuca u Kacu, spratna novogradnja sa fenomenalnim rasporedom prostorija. Uknjizena, bez ulaganja. Prednje i zadnje dvoriste lepo sredjeni sa garazom u prednjem delu dvorista. Za vise informacija pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u najlepšem delu Rakovca. Kuća je pogodna i za odmor i za život. Dvorište je prostrano i ima dovoljno mesta za parkiranje, puno je zelenila. Iza kuće se nalazi ostava, koja se može koristiti za skladištenje i kao letnja kuhinja. U spavaćoj sobi i....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 175.100 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskim Karlovcima, odlične gradnje, na odličnoj lokaciji, po odličnoj ceni! +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045316, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima na odličnoj lokaciji nedaleko od autobuske stanice, u blizini prodavnice, pekara, i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan koji nudi potpuni komfor i prijatno okruženje za svakodnevni život! Uknjižen 1/1 na vlasnika. Nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna zgrada od crvene fasadne cigle okružena zelenilom – idealna za porodičan život. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! Terasa.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 175.100 €, 250,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Bukovcu, 250m2, fantastičan pogled +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045572, Bukovac. Prodaje se odlična kuća od 250m2, sa dva odvojena stana na super lokaciji u Bukovcu.Plac je površine 500m2,jako lepo uređeno dvorište, kolski ulaz i garaža.Nekretnina je uknjižena,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, odlična porodična kuća novije gradnje na placu od 560m +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045169 , Sremska Kamenica , Popovica . Oglašavamo prodaju lepe kuće, novije gradnje na odličnoj lokaciji . Kuća je uknjižene površine 220m2 , na parceli od 560 m2 . Čine je prizemlje....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 97,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa manja kuca u Rakovcu,bez vecih ulaganja.Ono sto mu daje dodatnu zanimljivost je lepo i veliko dvoriste.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća bez ulaganja u Futogu ! +++Agencijska oznaka nekretnine 3045165 Futog. Oglašavamo prodaju odlične odmah useljive kuće od 167m2 u mirnoj ulici u Futogu. Kuca se nalazi u neposredoj bizini centra, vrtića, osnovne i srednje škole i doma zdravlja. Kuća je dvojna i ima potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.050 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Klisi. U pitanju je nadaleko poznati investitor koji već godinama gradi stambene objekte vrhunskog kvaliteta. Konkretan projekat je osmišljen tako da budući kupci mogu uživati u porodičnoj atmosferi svog doma gde je akcenat stavljen prvenstveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.500 €, 35,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 Zvezdara-Slavujev venac-Milana Vukosa Dvosoban 55m2 (35m2), 3/3, eg, klima, interfon, uknjižen, odmah useljiv. Odličan, prostran, svetao stan na dobroj lokaciji na Zvezdari mirna ulica Milana Vukosa nekada Stanka Vraza nalazi se u delu grada koji se zove Slavujev venac. Dvostrano....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.000 €, 163,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlicna kuca na Sinaju pravljena osamdesetih godina proslog veka. U blizini vrtica i skola na 400 m. Podeljena u dve stambene jedinice. Donja etaza ima 88.33 m2 u sklopu cega se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 18 m2 koja nije usla u kvadraturu. Na spraatu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 175.000 €, 390,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za poslovanje. Ima mogućnosti za adaptaciju u ugostiteljski objekat, hostel, kliniku,....

 
 
 
  Kuća, VINIK, 175.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Branko Bjegović. Kuća se sastoji iz dve etaže, ukupne površine 160m2, nalazi se na placu 2,4ara. Prizemlje i sprat su odmah useljivi i namešteni. Kuća poseduje i potrkovlje i na potrovlju dve terase. Postoji mogućnost sređivanja potkrovlja i na taj način....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.000 €, 198,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Veterniku. Kuća je prostrana, prizemlje se sastoji od dvevnog boravka, prostranog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostrorije, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, a na spratu su dve komforne spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. Funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Sokobanji, na placu povrsine od 6,4 ari, kuca u gabaritu povrsine 300 m2, spratnosti P+1+Pk. Širokia ulica sa kompletnnom infrastrukturom do placa, asfaltni put, struja, voda, kanalizacija. Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom, na tipskom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji između ulica Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra u visini Cvetkove pijace. Stan je salonskog tipa, nalazi se u zgradi sređenog ulaza sa zamenjenim ulaznim vratima. Poseduje sopstveno ograđeno dvorište. Visina do plafona je 2.9m, dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 175.000 €, 129,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Smešten u mirnom delu Rakovice, u ulici Jelke Bojkić Makavejev (nekada ulica Matije Gupca) na Kanarevom Brdu, ovaj stan nudi harmoničan spoj urbanog života i prirodnog spokoja. Sa tri spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i dva kupatila na 129 kvadratnih metara, ovaj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, terasa, dvorište. Garaza 17m2. Škola, vrtić, prodavnica, autobuska stanica, sve je u krugu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 175.000 €, 78,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123221, PR/, dvorište/bašta. Prodaje se lokal/kafić na Novom Naselju, 30 godina u radu. Unutrašnjost lokala iznosi 78m2 dok je bašta oko 110m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.000 €, 78,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123221, PR/, dvoriste/basta. Prodaje se lokal/kafic na Novom Naselju, 30 godina u radu. Unutrasnjost lokala iznosi 78m2 dok je basta oko 110m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 179.000 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 292,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 185.000 €
27.03.2026 - 179.000 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vredno pažnje. Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. Ozakonjena je kao i pomoćni objekat, urađena je konverzija na zemljištu. Korisna površina kuće je 292 m2, sastoji se od tri etaže. Terasa je zastakljena, a od prostorija u kući ima 7 soba,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni boravak, kuhinja, dve spavace sobe, kupatilo, ostava, terasa, dvoriste. Garaza 17m2. Skola, vrtic, prodavnica, autobuska stanica, sve je u krugu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.000 €, 99,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Direktno od investitora! Predstavljamo Vam prodaju porodične kuće u nizu koje se nalazi u mirnom kraju, na 5 kilometara udaljenosti od centra grada. Investitor pouzdan i poznat po kvalitetu gradnje, dizajnu i poštovanju dogovorenih rokova. Svaka kuća poseduje sopstveno ograđeno dvorište....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 435)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>