• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 uknjižen 3.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 190000 eura do 70 m2 uknjižen 3.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 uknjižen 3.sprat

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 uknjižen 3.sprat" pronađeno 337 nekretnina - prosečna cena 2.740 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 183.000 €, 51,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu – Lux dvosoban stan na Voždovcu ( Trošarini) Na trećem spratu uredne zgrade u Pazinskoj ulici, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 51,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 144.200 €, 51,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007600. Kompletno namešten dvosoban stan površine 51m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane u neposrednoj blizini Betanije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 50,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban, uknjižen stan na trećem spratu, sa terasom, bez lifta, grejanje etažno na gas., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053168 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.0-soban, eg, 1/3 sprat. Uknjižen na 50 m2. Stan je kompletno renoviran. Uz stan ide i garaža koja nije uknjižena. Nalazi su u blizini Bel Medic bolnice. Grejanje - električni kotao. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, ostava, lođa, dnevna soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen na 50m2, mereno 55m2, 2.0, eg, polunamešten, 3/3 sprat, nema lift. Grejanje - električni kotao (radijatori). Stan je u dobrom stanju, izuzetno svetao. Zgrada iz 2009. god. U zgradi nema puno stanova. Prostorije: predsoblje, spavaća soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na diskretnoj i mirnoj lokaciji Zlatibora, u ulici Čaldov put, nalazi se pažljivo osmišljen dvosoban stan koji odiše smirenošću, toplinom i nenametljivim luksuzom. Ovo je prostor u kojem se tonovi ne nameću, oni umiruju. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade sa liftom, građene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan u nadogradnji iz 2008. godine na Satelitu. FUnkcionalan raspored, u sve prostorije se ide iz hodnika. Treći sprat, terasa, ostava,IDS 70449. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižen na 50 m površine, ali je realna ukupna površina 42m2. Nalazi u mirnom i uređenom naselju Meandri u Zemunu, u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine. Stan je smešten na 3. spratu (poslednjem) u zgradi bez lifta, a iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna prostrana nekretnina u starom, mirnom delu Satelita nadomak Novog Naselja. Stan je za kompletnu adaptaciju. Stan lako može postati i dvoiposoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RENOVIRAN STAN 50 m² + terasa i ostava / Mirna lokacija / 3. sprat bez lifta Na prodaju svetao i potpuno renoviran stan od 50 m² (uknjižen), na 3. spratu zgrade bez lifta. Terasa i ostava nisu uračunate u uknjiženu kvadraturu. Stan je dvorišno orijentisan, miran, iznad se nalazi potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.960 €, 50,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, na Grbavici, prodaje se dvosoban stan koji spaja mir dvorišne orijentacije sa udobnošću života u savremenoj zgradi. Smešten na trećem spratu objekta iz 2010. godine, ovaj svetao i pažljivo renoviran stan nudi sve što je potrebno za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 106.100 €, 50,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1004474.Prodaje se dvosoban stan (50 m2) u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5) na trećem spratu zgrade na Futoškom putu. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljašnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.000 €, 50,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep, dvosoban stan na trećem spratu manje stambene jedinice bez lifta. Struktura:dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i 2 terase(istok i zapad) idealno za uživanje tokom celog dana, stan ima podrum, na podovima je parket, pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 132.000 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122911, III/, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Stan ima uknjiženih 50m2 gde terasa i ostava nisu u to uračunati (dodatnih 10m2). Potpuno je renoviran. Nalazi se na 3 spratu od 4 sprata bez lifta (iznad stana je potkrovlje). Svetao i miran, dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na Kanarevom brdu, uknjižene površine 49m2 , renoviran i polunamešten. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade i sastoji se od: Odvojene spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila, male terase. Stan je funkcionalan i svetao, idealan za život ili kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 149.000 €, 49,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen,dvosoban stan kod Promenade u ulici Blagoja Parovića,Liman 2.Treći sprat,49 m2 149.000e Siniša 060-023-5707 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1094768 Uknjižen dvoiposoban stan u centru grada u delu koji gravitira ka Socijalnom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa svim nameštajem. U stanu ima puno svetlosti. Treći sprat, centralno gradsko grejanje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prazan, odmah useljiv, uknjižen stan. Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa dva lifta. Adaptibilan, stan za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan dvosoban stan u Cankarevoj ulici, u samom srcu Voždovca. Smešten je na trećem spratu uredne zgrade novije gradnje. U strukturi stana su hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i terasa. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099700 - Uknjižen dvosoban stan blizu centra. Stan je lepo opremljen i sve je u ceni. Sastoi se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije.Postoi terasa sa lepim pogledom na dvorište.Treći sprat, lift, centralno grejanje, U dvorištu numerisano parking....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 131.000 € na 140.160 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 140.160 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 131.000 €
12.04.2026 - 140.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu Rotkvarija Jednoiposoban stan 48 m2 u Novogradnji iz 2020 godine na Top-Top Lokacijistan je Uknjižen,dvorišne orijentacije,Namešten nalazi se na trećem spratu,svetao je i funkcionalan,ima Lepu Terasugrejanje je na Toplotne PumpeStan se prodaje sa PM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.770 €, 48,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cara Dušana, 48m2, kompletno namešten+++ Agencijska oznaka-1063802 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini Cara Dušana. Stan se PRODAJE KOMPLETNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN, sve je radjeno po meri. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 48 m², u mirnom i lepom delu Voždovca – Lekino brdo. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata u kvalitetnoj stambenoj zgradi. Karakteristike stana: Površina: 48 m² Struktura: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Danijelova ulica. Jednoiposoban stan, površine 47m² na trećem spratu u novogradnji. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Voždovac,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1. 5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.700 € na 141.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 141.000 €, 47,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 145.700 €
19.02.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1053820: DVOSOBAN STAN U JUG BOGDANA, PODBARA, NOVI SAD U ponudi je kvalitetan dvosoban stan površine 47 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje 2017. godina sa liftom. Lokacija u ulici Jug Bogdana obezbeđuje izuzetnu povezanost – u neposrednoj blizini nalaze se kej, centar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.950 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102549, cena nekretnine je 133.950E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Cara Dusana, 47 m2, dvosoban, treći sprat. Predivan stančič. kompletno adaptiran do cigle. svetao i udobad s a divnom terasom koja gleda na dvorište. Orijentacija stana je ka dvorištu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 166.000 €, 47,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lux novogradnja kod FON-a, Uknjižen, useljiv, 2-soban stan, 3. sprat, 47,47m2, sa etažnim grejanjem, inverter klima, 1 spavaća soba, terasa. U ponudi su i 3 garažna mesta (klackalice) – 20.000eur po mestu .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.000 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1100927 CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine. Na korak od Izvršnog veća. Agencijska oznaka stana 1100927, Novi Sad, Centar ( BANOVINA), 60 + 14 m2, dvoiposoban, treći sprat ( ne i poslednji).....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u TPC Radnički, površine 74 kvm, na trećem spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri- merači ), lift u zgradi. Sastoji se od pred prostora iz koji se ulazi u dve kancelarije, kuhinjicu i toalet.Lokal je klimatizovan. Uknjižen ( upotrebna dozvola....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>