• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 parking - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 190000 eura do 70 m2 parking - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 parking

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 parking" pronađeno 19 879 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 194.700 €, 69,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan i kompletno renoviran trosoban stan od 69m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Liman 4. Ovaj svetao i prostran stan nalazi se u mirnom delu grada, sa odličnom povezanošću sa svim ključnim lokacijama i neposrednom blizinom Dunava. Opis stana: Struktura: Dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN NA PETROVARADINU Agencijska oznaka 1101206. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe, kupatila i jedne dodatne prostorije koja može biti višenamenska. Ima veliku terasu i dvorište sa dva parking mesta ispred. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 132.000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Naselje Fruške Vile je zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.450 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji nudimo Vam nov, komforan i savremen stan. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od buke i prašine. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se veliki tržni centri, osnovna škola, srednje škole, autobuska stajališta. Stan je je kompletno opremljen, zajedno sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.000 €, 69,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. *Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta za postavljanje francuskog ležaja i plakara. Svi elementi su novi i nekorišćeni, obezbeđujući nov i svež ambijent za buduće stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 208.140 €, 69,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 191.900 €, 69,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Grbavici, koji je po projektu četvorosoban i lako se može vratiti u prvobitno stanje. Stan je bez ikakvih dodatnih ulaganja, moderno uređen i odmah useljiv. Poseduje dve prostrane terase koje pružaju dodatni komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi na fenomenalnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, bez buke. Stan ima i svoje pripadajuće parking mesto. Kao i dvorište i podrum. Sam stan zahteva ulaganja, ali takođe poseduje odličan raspored prostorija. Za više informacija o samoj....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 65.000 €, 69,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u najmirnijem delu Bečeja, naselje Sever Đurkić. Prizemlje - visoki parter. Kompletno renoviran, nove instalacije, keramika, PVC spoljna i MDF unutrašnja stolarija. Sendvič izolacija zidova. 69 m2 upisano, plus dve terase 6m2 i 5m2, i podrum 14m2. Korišćenje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 170.570 €, 69,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan, lepo održavan dvoiposoban stan od 69m2 na Novom Naselju-Bistrica. Ukoliko preferirate parkove, zelenilo, šetališta i potrebna Vam je blizina prodavnica, škola, vrtića, doma zdravlja, pijace, apoteke idt. ova nekretnina je pravi izbor za porodičan život. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 69,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan je u prizemlju u kući koja ima četiri stana. Zaseban ulaz, prelepu terasu, dva parking mesta. Bez ulaganja.Plac ispred kuće 200m2,i dva parking mesta. Pozovite za više informacija. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban porodičan stan od 69m² sa parking mestom – Lipov Gaj, Novi Sad Na prodaju prostran i funkcionalan dvoiposoban stan površine 69m², koji se nalazi u zatvorenom i obezbeđenom naselju Lipov Gaj – jednoj od najmirnijih i najuređenijih lokacija u Novom Sadu. Naselje има fizičko....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljena zgrada, novije gradnje, u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada sa upotrebnom dozvolom, vlasništvo 1/1. Odlično pozicioniran stan sa pogledom na grad. Odličan bilo za stanovanje ili izdavanje po princiou ''Stan na dan''. Karakteriše ga odlična izolovanost, kvalitetna ojačana....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.900 €, 69,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća 69m2, plac 15 ari Na samo 20km od Beograda u Baćevcu se prodaje kuća sa 15 ri placa, sa predivnim pogledom na Kosmaj, Bukulju i Rudnik. Struktura: Dnevni boravak, kuhinja , jedna spavaća soba i kupatilo ( renovirano pre 4 god). Kuća ima potkrovlje koje nije sredjeno.....

 
 
 
  Stan, JAKOVO, 130.000 €, 69,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Surcin, Jakovo, Novogradnja, 69,79M2 Odmah useljivo Energetski pasos Spratnost 1/1 EG sa kontrolom utroska Trosoban stan, terasa,klima,topla voda, WiFi, telefon,internet, interfon, video nadzor, parking, sa bastom. Smart home sistem, daljinsko: grejanje, svetlo, roletne, topla voda.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 172.150 €, 69,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov, moderno dizajniran stambeno-poslovni objekat koji će biti smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Filozofskog fakuteta i nedaleko od pešačke zone. Objekat je spratnosti P0+Pr+7 sa liftom. Prodaje se troiposoban stan površine 68,86, na IV spratu. Struktura....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.900 €, 69,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.390 €, 69,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 143.200 €, 69,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novija spratna kuća na glavnom putu za Inđiju uvućena 30 metara od puta. Na 200 metara od Ruske crkve na skretanju za Čortanovce. Pripadajući deo placa 100e2. U donjem delu veliki dnevni boravak,kuhinja,kupatilo. U gornjem delu tri spavaće sobe,kupatilo i lepa velika terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 128.450 €, 69,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam stan u izgradnji sa maksimalno iskorištenim svakim kvadratom, idealnog rasporeda sa dva mokra čvora i parking mestom. U neposrednoj blizini je novi Dom Zdravlja, Vrtić, Osnovna Škola, autobuska stanica, marketi Cena je izražena sa PDV-om. Za više infomracija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 89.000 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnom i uređenom delu Palilule, idealan za one koji traže tišinu i komfor u stabilnom gradskom okruženju. Površine je 69m2, smešten je na trećem spratu zgrade bez lifta.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni trosoban stan od 69 m 2 na top lokaciji ali u mirnoj ulici blizu Futoškog parka. Stan poseduje trpezariju sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak. Dvorište je 70 m 2. Ima 2 garaže. Grejanje na čvrsto gorivo i gas. Stan je uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119159, IV/, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na prodaju odličan troiposoban stan 69m² na Bulevaru Evrope. Stan je dvostrano orijentisan sa pogledom na Frušku goru. Postoji mogućnost da se uz stan kupi i garažno mesto od 12m2 koje je u zgradi.Telefon. Više informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo nekoliko koraka od TC Aviv parka gradi se stambeni objekat koji spaja savremenu arhitektonsku eleganciju sa udobnošću gradskog života. Projekat je osmišljen da bude dom za porodice koje ne žele kompromise kada su u pitanju kvalitet, estetika i funkcionalnost. Lokacija je pažljivo....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 115.500 €, 70,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift). Stan je izuzetno dobro organizovan i sastoji se od: dve komforne spavaće sobe, od kojih svaka ima svoju terasu prostrane trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji kod Gradske bolnice. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. Po strukturi je trosoban, uknjižene površine 68m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi se na 8. spratu u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.000 €, 68,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.menadzer.biz

Komforan dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle, gradnja 2004. godine, adabtibilan u dvoiposoban. Stan je dvostrano orijentisan u jako lepom i odrazavanom stanju. Uknjizen na korisnu povrsinu 68m2, gradjevinska 72m2. Stan se sastoji od prostranog ulaznog dela hodnika, velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 189.035 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 135.900 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi odličan uknjižen trosoban stan sa parking mestom. Stan je na prvom spratu, trostrano orjentisan. Stan ima dnevnu sobu, kuhinjsko trpezarijski prostor, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, ostavu. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.500 €, 68,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050933…NOVI SAD, CARA DUŠANA - ADAMOVIĆEVO, TROSOBAN STAN, 68 M2 TRAŽENA LOKACIJA! Predstavljamo vam ovaj topao, funkcionalan stan koji sadrži hodnik, lepo povezan dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i ostavu, kao i dodatne dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Podujevska, pr/5, norveški radijatori, uknjižen,-Stvarna površina-68m2, ugovorna površina-47.00m2, Prodaje se uknjižen 1.5 stan u Podujevskoj ulici. Stan je u prizemlju, jednostrano orijentisan i odlično je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 483)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>