• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 klima što manji do 2300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura do 70 m2 klima što manji do 2300 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 klima što manji do 2300 eura/m2

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 klima što manji do 2300 eura/m2" pronađeno 7 212 nekretnina - prosečna cena 1.710 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • renovirano
    • novogradnja
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura do 70 m2 klima što manji do 2300 eura/m2'
138.800 €
36.050 €
31.800 €
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 26.780 €, 13,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u Sadovima. Za više informacija pozovite naše agente... Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 16,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 17,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu, komplet namestenu garsonjeru na pocetku Adica (ul.Branka Copica 9), III sp (potkrovlje), podne povrsine 17 m2. Prosle godine komplet renovirana (izolacija, laminat, plocice..). Grejanje na struju, a ima i gas u zgradi, pa moze da se uvede , ko zeli. Ima ugradjenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.200 €, 18,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se u njemu obavljala delatnost. Uknjižen je na 18m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije. Uknjižen kao privatna svojina 1/ 1, čisto vlasništvo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.000 €, 18,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada ispod pešačke zone. U postupku uknjiženja. Za više informacija javite se, ovo je samo deo naše ponude. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini je autobusko stajalište, dobro povezana s gradom. Uvučena, na mirnom i tihom mestu. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 33.000 €, 19,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja – Novogradnja između parkova Borići i Čuka, u podnožju planine Ozren Na atraktivnoj lokaciji, na samo 1 km od Mermernog šetališta, gradi se moderna stambena zgrada koja svojom orijentacijom (severoistok–jugozapad) pruža idealne uslove za stanovanje ili izdavanje apartmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 31.830 €, 19,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji pogodan za investiciju. Ova nekretnina ima dve etaže i to, na donjoj etaži se nalaze kupatilo, kuhinja i dnevna soba. Na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba gde ima mesta za francuski ležaj, plakar i radni sto. U prirodi ovaj stan ima cca 30m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 43.260 €, 20,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan ulični lokal. Svetao, prostran, idealan za mnoge delatnosti. Starija gradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 20,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog nameštenog stana na Adicama. Podno grejanj,uknjižen. Zgrada useljena 2022 godine. Odlična lokacija,blizina Futoškog puta i novog Lidla. Nova ugradna kuhinja i plakar,klima. Nekretnina je uknjižena kao garaža. Prodaje se isključivo za keš! Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 16.000 €, 20,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih metara i sastoji se od trem terase, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje i kupatila. Izborom kvalitetne i funkcionalne opreme, naš model pružiće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj, mirnoj lokaciji. Stan poseduje galeriju od 12m2, ima ulaganja, dobro je za izdavanje! Za više informacija pozovite nas ! kontakt tel0692430982 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 35.700 €, 21,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u izgradnji na odličnoj lokaciji, na najlepšem delu Divčibara, na svega pedesetak metara od hotela ''Crni Vrh''. Period useljenja je maj 2024. Fleksibilna je, mogućnost otplate u fazama. Gradnja izvedena po najvišim standardima. Objekat je okružen sa svih strana....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal koji ima zaseban ulaz, a sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, a na spratu kupatilo i mala ostava. Lokal posluje kao frizerski salon i prodaje se potpuno opremljen. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 47.500 €, 22,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju stambene zgrade, u Duvaništu. Površine 22m2, sastoji se od jedne višenamenske prostorije i mokrog čvora. Spoljni portali su od aluminijuma, na podu je keramika. Poseduje klimu i CG. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam modernu garsonjeru od 22 kvadrata na prizemlju, u novoj zgradi koja je tek završena. Stan je spreman za useljenje i opremljen PVC stolarijom, keramičkim pločicama i sigurnosnim ulaznim vratima. Postoji mogućnost da se napravi terasica ispred samog stana. Uključeno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 41.500 €, 22,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 40.860 €, 22,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u izgradnji - 22m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 553799, Kontakt: 0648222116 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 40.580 €, 22,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji 22m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 553806, Kontakt: 0648222116 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 524)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>