• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 4.sprat Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura do 70 m2 4.sprat Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 4.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 4.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 143.770 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s388 Veoma kvalitetan nov trosoban stan površine 70 m2 + dodatnih 40 m2, koji su pod kosinama (mogu da se iskoriste za ormare); nalazi se na 4. spratu zgrade naselja 25. maj u Mladenovcu. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa terasom, kuhinju i trpezariju, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, APATIN, 39.500 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, 5 min od centra grada, u blizini igralšta. - Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića, sa pogledom na Svetosavski park Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Sveti Sava“, Svetosavskog parka i Bulevarske pijace, što ga čini idealnim kako za porodično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Gajevoj ulici, na lokaciji koja je veoma mirna, a blizu centra grada i pijace, u novijoj, energetski efikasnoj zgradi iz 2016. godine, modernog izgleda, odličnog kvaliteta gradnje i termo-zvučne izolovanosti i vrhunske opreme (ulazna sigurnosna vrata u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prelep stan od 70m2 u centru Kragujevca, na 2, 3 i 4 spratu. Centralno grejanje, bosalova vrata, najkvalitnija stolarija-aluminijumska, invertne klime, kuhinja sa prozorom, najkvalitetniji hrastov parket. Stepenište od mermernih ploča. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 70,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063446 - Prodaje se renoviran, komforan trosoban stan na pet minuta hoda od Futoške pijace, pozorišta i centa grada. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji žele svoj kutak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 190000 eura do 70 m2 4.sprat (1426)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>