• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 3.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 190000 eura do 70 m2 3.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 3.sprat

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 3.sprat" pronađeno 1 832 nekretnina - prosečna cena 2.470 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • opremljen
    • interfon
    • 1.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEČEJ, 61.000 €, 59,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE U CENTRU 3 SPRAT NAMESTEN TELEFON 0601977587 Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.564 €, 59,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosobann stan u izgradnji na Telepu sa rokom završetka do kraja 2025 godine.U pitanju je proveren investitor koji posluje više od dve decenije i ima završenih više desetina projekata.Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 57.000 €, 58,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.indomio.rs

- Prodaje se KOMPLET RENOVIRAN stan na trećem spratu, nema lift. - Površine 58m2 + terasa.Sastoji se iz TRI SOBE, kuhinje, kupatila, špajza i terase - Podovi su parket i laminat.Grejanje preko TA peći - Ima podrum u zgradi - IZUZETNA LOKACIJA, sve je u blizini, marketi, parkići, vrtići,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.200 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41549, 061 234 30 11 Stefanela, Kompletno renoviran, komforan dovosoban stan od 58m2 koji može lako da se preuredi u dvoiposoban. Treći sprat sa liftom. Prazan, odmah useljiv. Dvostrano orijentisan. Cena je fiksna! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 199.000 €, 58,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 58m2, 3/3, EG, klima, interfon, internet, KTV Na samom vrhu Učiteljskog naselja, paralelno sa Bulevarom kralja Aleksandra, prostire se ulica Paje Jovanovića. Ovaj deo grada odlikuje mirno okruženje, sa dominantno nižom spratnošću i porodičnim tipom stanovanja, što ga čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 58,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054228: DVOSOBAN STAN SA GARAŽOM NA GRBAVICI, NOVI SAD Na prodaju komforan dvosoban stan površine 58 m², smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija – Grbavica. Dnevni boravak je prostran i svetao, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.080 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom delu grada, na samo nekoliko minuta od Dunava i u neposrednoj blizini modernog kompleksa Zemunske kapije, smešten je ovaj atraktivan stambeno-poslovni projekat koji pruža idealan balans između urbanog života i mirnog okruženja. Lokacija se izdvaja odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Iz ponude stanova u stambeno -poslovnom kompleksu , na Bulevaru Nemanjića, izdvajamo odlično organizovan dvosoban stan 58 m2, na 3.spratu., koji se lako može adaptirati u dvoiposoban po projektu. Stanovi su različite spratnosti . Stanovi su neuseljavani. Izuzetna prilika da....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 61.800 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Detelinari. Izvorno stanje, dobro održavan. Treći sprat, terasa.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053225 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 145.000 € na 137.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 137.500 €, 58,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 137.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan - 58 m2 | TOP lokacija | LiftNa prodaju komforan i funkcionalan dvosoban stan površine 58 m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Bulevar oslobođenja, preko puta Futoške pijace.Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, idealan kako za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 92.600 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41565, 061 234 30 11 Stefanela, Po projektu dvosoban ali vrlo lako dvoiposoban .Treći sprat i nema lift. Dobar raspored, uknjižen stan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.900 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska 3/5, TA, 58m2, 3.0 Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u Maljenskoj ulici, smešten na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan ima ukupnu površinu 58 m2, od čega je uknjiženo 44 m2, dok je grejna površina 50,5 m2, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 179.220 €, 58,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov neuseljavan dvoiposoban stan 58m2 u novoj zgradi na Podbari. Vlasnik je fizičko lice, useljivo odmah. Ima terasu, dvorišno orijentisan. Centralno grejanje, kalorimetar. Nalazi se na 3 spratu zgrade sa liftom. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta(kolektivna garaža)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice i svih neopodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi u starijoj zgradi, renoviran je pre 4 godine, zamenjene su sve vodovodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101011. CENA stana 174 000e + 3% agencijske provizije. NOV - odmah useljiv odličan stan sa mogućnošću kupovine GARAŽE u kvalitetnoj zgradi na Podbari nadomak centra grada Treći sprat - terasa, lift MIhailo 064/823- 6600 Prikaži broj Trosoban stan, Novi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 163.000 € na 157.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 157.000 €, 58,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 163.000 €
05.04.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na TOP lokaciji, Grbavica, Tolstojeva ulica, površine 58m2. Stan se nalazi na trećem spratu (nije poslednji) u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan je dvorišno orijentisan. U cenu stana je uključena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban stan preko puta Sajma i Master centra,ulica Pariske komune,III sprat,ima lift . . . stan ima odvojenu kuhinju sa ostavom,dnevni boravak, dve spavaće sobe,kupatilo,terasu i ostavu u podrumu.Stan je uknjižen,sav nameštaj ostaje u ceni. Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.950 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m 2 na prvom spratu (isti stan i na prvom i trećem spratu) 2.700 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima: * PVC petokomorna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.950 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ĆIRILA I METODIJA 10 - TELEP, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58.50 m 2 na prvom spratu (isti stan je dostupan i na drugom i trećem spratu) 2.700 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Rok izgradnje - decembar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.500 €, 58,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Uz stan se dobija i ostava. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen 1/1,....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.675 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji projektovane površine 58,19m2 na 3.spratu sa komfornom terasom, dvorišno orjentisan sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.712 €, 72,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan, u novogradnji spratnosti Po+P+G+3, površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na Čairu, na svega par minuta hoda od svih bitnih dešavanja u gradu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.500 €, 72,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom stanju, ali perfektne strukture i maksimalne iskorišćenosti. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, 2 velike spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.800 €, 72,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan na Crvenom Pevcu, kod Lutkarskog pozorišta. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 72m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan od 72 m² u naselju Radijalac, u Subotici. Stan je izvorno trosoban, a sada je funkcionalno organizovan kao troiposoban. Raspored čine dnevna soba, odvojena kuhinja, jedna veća i dve manje spavaće sobe. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u centru Niša, luksuzno opremljen, površine 72 m2, koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u najstrožem centru grada, a nedaleko od pešačke zone i šoping centra Forum. Stan se nalazi na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Izuzetno funkcionalan, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 122.400 €, 72,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, širi centar 3.0, 72m2 uknjižen, 3/3, EG, podno, terasa, interfon, KATV, internet prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna soba neprimetno integrisana sa trpezarijom, 2 spavaće sobe obe sa izlazom na terasu, kupatilo, potpuno opremljenu ugradnu kuhinju sa šankom i sa modernim....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 52.000 €, 72,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam za kuću, trosoban stan u centru Vrbasa treći sprat, kompletno izolovan sa tarasom. Spavaća soba, dve dečije i dnevna soba. Terasa, U potkrovlju, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u novogradnji lepog rasporeda prostorija, na trećem spratu, površine 72 m2. U svom sastavu ima hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, 2 kupatila i terasu. Grejanje je podno na gas. U cenu stana je uključeno garažno mesto u suterenu zgrade i parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 128.750 €, 72,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan dupleks površine 75 m2. Na prodaju komotan i funkcionalan četvorosoban dupleks stan u mirnom, porodičnom kraju okruženom zelenilom. Stan se prostire na dve etaže, nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, a krov je nedavno menjan – bez krovnih prozora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan duplex na samo par minuta od puta Novi Sad-Futog! Stan je ukupno 72m2 i sastoji se od dva nivoa. Na prvom nivou je prelep dnevni boravak sa kuhinjom, terasom i kupatilom. Na drugom nivou su tri komforne spavaće sobe i kupatilo. Kosine na spratu u spavaćim sobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.650 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1101026 Na prodaju uknjižen duplex na Telepu, SA PARKING MESTOM u ceni. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (koja ostaje u ceni), spavaće sobe, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe. U stanu ostaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na početku Telepa, blizina Limana 5. Površina stana iznosi 72 m2 sa terasom. Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi sa liftom. Mogućnost kupovine parking/garažnog mesta. Zgrada je prilagođena osobama sa invaliditetom. Izuzetan kvalitet gradnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121383, III/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan dupleks stan u Bolmanskoj ulici na trećem spratu. Fantastičan pogled sa terase. U blizini su marketi. Stan se prodaje prazan sa kuhinjom. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>