• GoHome Professional
do 190000 eura do 70 m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura do 70 m2 što manji Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 70 m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190000 eura do 70 m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.664 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov dvoiposoban stan na Panteleju, nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Struktura stana: dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe kupatilo terasa Dodatne informacije: parket u svim prostorijama PVC stolarija grejanje na struju stan je....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 34.900 €, 12,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Balkanska, pr/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-12m2 , ugovorna povr��ina-7.92m2, Lokal u Balkanskoj ulici, nalazi se u tr��nom centru u prizemlju. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 1000 evra Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura do 70 m2 što manji zadnjih 14 dana'
150.000 €
22.000 €
49.900 €
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gara��no mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal površine 12m² na Novom Naselju. Lokal je u dobrom stanju i poseduje sopstveni mokri čvor. Grejanje se plaća samo u toku zimske sezone i mesečni trošak iznosi približno 3.000–3.500 dinara. Trenutno je izdat, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Savski Venac, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 12m2, objekat Arcadia na- 1 Nivou. Za svaku preporuku. Agencijska naknada iznosi 2% . .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 21745. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal površine 12 m² na odličnoj lokaciji u Novom Naselju, u blizini Crkve, u Novom Sadu. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade i ima ulični izlog, što ga čini pogodnim za različite delatnosti. Poseduje i svoj sanitarni čvor, što dodatno doprinosi funkcionalnosti....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 33.000 €, 12,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna nivo -2. Nema punjač za električnu auto Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 39.500 €, 12,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25376. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 26.000 €, 13,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Investirajte u sigurnost svog vozila u novoizgrađenom objektu vrhunskog kvaliteta. Nudimo izbor garažnih mesta različitih kvadratura, raspoređenih na više nivoa. Objekat odlikuju reprezentativan ulaz, praktičan pristup i moderan sistem video nadzora, pružajući vam maksimalan komfor....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u novogradnji u bloku 57a Bežanijska kosa, ulica Kolumbova. Površina 13m2 Podzemna etaža, nivo podrum. Izuzetno dobar ulaz sa prostranom komunikacijom. Ulaz obezbeđen rampom. Mesto izuzetno prostrano. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 62.000 €, 13,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kolar��eva, sut, eg, uknji��en, lokal u podzemnom prolazu za razne delatnosti-Ugovorna povr��ina 12m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.000 €, 14,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u prvom redu kompleksa YUBC prema ulici Trešnjinog cveta, u pasažu sa pristupom iz te ulice. U neposrednoj blizini dostupne su tri opcije za parkiranje: plava zona, treća zona i parking na sat. U okruženju se nalaze Opština Novi Beograd, trzni centar Merkator, poslovni....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Uz garažu se dobija i parking mesto ispred garaže. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Gara��no mesto u novogradnji. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25545. .

 
 
 
  Garaža, BISTRICA, 17.500 €, 14,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

-Bulevar Evrope, Novi Sad - garažno mesto od 14m2 u suterenu zgrade - uknjiženo Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz i 065-27-27-091 Nikola Ljuboja , Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Metohijska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.000 €, 16,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan u strogom delu Starog grada, odličan za izdavanje, stan na dan i kao investicija. Uknjižen je na 16m2, a mereno ima 24m2. Stan je odmah useljiv. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Jelica Jevtović br. licence 4742 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 61.800 €, 16,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljena garsonjera na izuzetno atraktivnoj lokaciji, odmah pored fakulteta, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan trenutno uspešno služi za izdavanje studentima i veoma lako nalazi zakupce, što ga čini odličnom investicijom. Garsonjera je funkcionalna,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 64.600 €, 17,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenjaOvaj lokal čini jedna prostorija, ostava i toalet. Grejanje centralno. Klimatizovan. Visina plafona 3m. Uknjižen. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 79.990 €, 17,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kolar��eva, sut, eg,-Stvarna povr��ina-17m2 , ugovorna povr��ina-11.00m2, U ponudi imamo poslovni prostor, izuzetna lokacija, pogodna za razli��ite namene. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 31.000 €, 17,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaže na Grbavici. Odlična nadzemna garaža od 17m2 na top lokaciji. Odlična kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 80.000 €, 18,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1397 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju je funkcionalna garsonjera na Zvezdari u blizini Vukovog spomenika. Predstavlja praktično rešenje za one koji traže manji, lako održiv prostor u gradu. Zahvaljujući kompaktnom rasporedu,....

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.000 €, 18,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, suteren, 2.0-soban, renoviran. Stan je uknjižen na 18m2 dok mereno ima 30m2. Grejanje- struja Nalazi se prekoputa Bajlonijeve pijace. Prostorije: kuhinja, kupatilo, dnevna soba, spavaća soba, terasa. Agencijska provizija 2%. Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u podzemnom prolazu(Centar)Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 434)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>