• GoHome Professional
do 190000 eura do 50 m2 centralno grejanje Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura do 50 m2 centralno grejanje Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura do 50 m2 centralno grejanje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 190000 eura do 50 m2 centralno grejanje zadnjih 7 dana" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 3.429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • parket
    • podno grejanje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ju��ni bulevar, 6/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-43m2, ugovorna povr��ina-35m2, Prodaje se uknji��en 1.5 stan u mirnom i najlep��em delu Vra��ara. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje, ugra��ena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknji��en, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura do 50 m2 centralno grejanje zadnjih 7 dana'
122.500 €
45.500 €
140.000 €
 
-1%

Promena cene sa 199.000 € na 197.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bra��e Grim, 1/5,-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Odli��an dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Centralno grejanje je do vrata. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.500 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom keju. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 50 m2(uknjižene 44m2). Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Gandijeva Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Godina izgradnje: 1984 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Miodraga Živanova Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo manji DVOIPOSOBAN stan na Limanu 1 u Fruškogorskoj ulici.Nalazi se na 4.spratu bez lifta.Centralno grejanje.Ispred zgrade prevoz, pored park, banke, pošte, škola.Pozovite 0637607888 Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 3 Tip objekta: standardni Sprat:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 101.970 €, 44,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavace sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlicna lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu, u mirnom ulazu što obezbeđuje potpunu tišinu i privatnost, bez gradske buke. Ovaj svetao stan ima terasu, odvojeno kupatilo i toalet, kao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 173.000 €, 43,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Mileve Marić Ajnštajn Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 188.000 € na 186.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 186.500 €, 42,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 188.000 €
12.05.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milorada Šapčanina Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 42,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetozara Markovića, dva studio apartmana U ponudi su dva potpuno odvojena i potpuno nameštena studio apartmana ukupne površine 42m2 (18m2+24m2). Smešteni su u prizemlju manje stambene zgrade s vlastitim ograđenim dvorištem. Idealno za investiciju - oba apartmana imaju aktivne najmove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Dobračina Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Centralno grejanje Terasa Žike Pavlovića Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 164.000 €, 36,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Podrum Karađorđeva Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 1 Godina izgradnje: 1961 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 33,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Murska, 4/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-33m2 , ugovorna povr��ina-33.00m2, Stan se nalazi na odli��noj lokaciji, u neposrednoj blizini Op��tine Vo��dovac sa pogledom na Ustani��ku ulicu i Autokomandu. Stan je uknji��en. Nalazi se na 4.spratu lepo uredjene zgrade. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Belokrajinska Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 145.000 €, 25,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Takovska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pere Todorovi��a, 3/4, cg,-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Stan renoviran, bez unutra��nje stolarije, prodavac ce obezbediti unutra��nju stolariju po zelji kupca, ��to ulazi u cenu stana. Centralno grejanje, dvostrano orjentisan - istok zapad. Zgrada bez lifta.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 151.500 €, 55,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132111, V/XI, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Stan u odlicnom stanju zgrada u odlicnom stanju,stan se prodaje namesten,sa mogucnoscu zadrzavanja zakupca stranca koji se trenutno nalazi u stanu.Stan svetao i gleda na šumu.sastoji se od dve sobe,trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. Garaza je sirine 2,5m i duzine 5m. Ima struje. Nalazi se na prizemlju. U sastavu zajednickog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>