• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 pogodan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura barem 70 m2 pogodan - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 pogodan

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 pogodan" pronađeno 2 640 nekretnina - prosečna cena 722 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PANČEVO, 70.400 €, 88,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran lokal u centru Pančeva od 88m2. Lokal se sastoji od jedne velike prostorije, open space koncepta i dva toaleta. Nalazi se u blizini gradske opštine, glavne pošte, kao i ostalih bitnih infrastukturnih sadržaja. Lokal je pogodan za kladionice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 88,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja prodaju se dve porodične kuće na jednoj parceli ukupne površine 336 m², sa dodatnim pomoćnim objektom. 💰 CENA JE IZUZETNO POVOLJNA u odnosu na trenutne cene nekretnina u Bečeju, što ovu ponudu čini još atraktivnijom za sve koji traže kvalitetnu i pristupačnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ZA SVE INFORMACIJE POZOVITE 0641270550 NIJE POGODNO ZA KREDITNE KUPCE; Stari grad, Donji Dorćol - Budimska; U ponudi je duplex od 67m2 (uknjižen donji nivo od 33m2+tavan 34m2) koji može da funkcioniše i kao dva odvojena stana (dve kuhinje, dva kupatila); Grejanje na struju (TA peći),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Stan, RUMA, 65.000 €, 67,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Povoljno prodajem stan u Tivolu, površine 66 m2, na trećem spratu. Stan se sastoji iz predsoblja, kupatila, spavaće sobe sa izlazom na terasu, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i špajzom, i još jedne sobice napravljene od terase. Stan je pogodan za porodicu. Ima podrumske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa dva lifta i odlikuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Pogodan je za porodičan život, ulično orijentisan i bez većih ulaganja! U neposrednoj blizini je sve što je potrebno i neophodno za život, razni marketi, kafići, piljare, kao i blizina autobuske stanice!....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 155.000 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Grbavica, ulični lokal, 67m² ++|++ Ulični lokal na uglu dve ulice na prometnoj lokaciji. Sastoji se od dva nivoa, približno iste kvadrature oko 33m². Veliki portali na prizemlju i suteren sa prirodnim osvetljenjem. 1 toalet, grejanje se plaća samo u sezoni. Pogodan za razne delatnosti.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Zvezdari, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku, na visokom prizemlju, u urednoj i održavanoj zgradi u blizini svih sadržaja potrebnih za lagodno stanovanje (tržni centri, marketi, restorani, pošte, škole, obdaništa, dom zdravlja i dr.). Izuzetna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 134.900 €, 67,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101472, PR/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Žarkovu. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole i Doma zdravlja, u veoma prometnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 148.400 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104839, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Prodaje se luxuzno opremljen potpuno namešten stan.Nalazi se u novoj zgradi zidanoj 2015.godine....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 130.000 €, 89,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

NOVO NASELJE, Ulični lokal, 89m² ++|++ Na prodaju odličan ulični lokal na atraktivnoj lokaciji na Novom Naselju. Ukupna površina lokala iznosi 89 m², od čega je 61 m² uknjiženo, dok je 28 m² u procesu legalizacije. Lokal ima velike izloge i odličnu vidljivost, a zahvaljujući visokim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 144.200 €, 89,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA U SRCU ČORTANOVACA – IDEALNA ZA PORODICU ILI POSAO *Prodaje se porodična kuća površine 89 m² u centru sela Čortanovci, na prostranom i ravnom placu od 14 ari sa frontom od 22 metra. * Struktura: *Visoko prizemlje – hodnik, kuhinja sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo *Potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 146.820 €, 89,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik - Komfroan četvorosoban stan pogodan za porodice zbog blizine škole, vrtića, dečijeg igrališta, sportskog centra. Zbog blizine Novasadskog puta dostupni su autobuska stanica, marketi, menjačnica, kafići, restorani, brza hrana i svi servisi i usluge koji olakšavaju život u....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stara kuća na 33 ari placa u centru Barajeva,preko puta Elektro distribucije i policije.Plac pogodan za investiranje zbog velike dužine do ulice ,ima vodu,struju ,gas Na placu arterska voda na 51 metar dubine. Vlasnik 1/1 Agencijska provizioja 2% Za više informacija kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor u centru Mužlje, ukupne površine 90m2. Sastoji se hola, tri prostrane kancelarije, dva sanitarna čvora, čajne kuhinje i jedne manje pomoćne prostorije. Po podovima postavljena keramika, stolarija PVC, grejanje centralno na gas, mrežni internet, video nadzor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 127.500 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban sran u kući, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Poseduje i dve terase, koje pružaju dodatan komfor i prirodno osvetljenje. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 66.950 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 90m² u samom srcu Čerevića, smeštena na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini stadiona i svega nekoliko minuta hoda od obale Dunava. Kuća se prostire na dve etaže i idealna je kako za miran porodični život, tako i kao vikendica ili investicija za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100072, PR/, lokal. Odličan poslovni prostor iz dve prostorije, jedna je 30m2, druga 60m2. Pogodan za različite delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji u Zemunu, blizu Doma zdravlja, Idee, marketa Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BANJA, 54.000 €, 90,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA, kod POKRAJINSKE BOLNICE, visoko prizemlje, KLIMA, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 600 Evra + 600 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, JODNA BANJA - ul.FUTOŠKA 90 m2 - 600 Evra USELJIV IZ 4190....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119622, VPR/, pogodan za pp. Stari grad, ul. Stražilovska, kompletno renoviranih 90m2 izdaje se za poslovni prostor, cena 800eur. Tel. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.968 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep duplex, nalazi se na uglu Bulevara Jaše Tomića i Rumenačke. U osnovi se nalaze spavaća soba, manja soba od 8m²,dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja, kupatilo i hodnik sa dve terase.Na gornjoj etaži stan poseduje veću sobusa terasom i kupatilo.Zgrada poseduje lift. Parking je....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 88.000 €, 91,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od suterena,prvog i drugog sprata,kao i potkrovlja(u potkrovlju je betonska ploča nije završeno). U suterenu se nalazi kuhinja sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 91,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen lokal koji čine tri zasebna, ali funkionalno povezana lokala, na 1. spratu novije kvalitetne zgrade u strogom centru grada. Pogodno za neku tihu poslovnu delatnost. Ima jedno zasebno kupatilo i čajnu kuhinju i zajednički toalet na spratu, IDS 86668. Poslovni prostor / Lokal,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor, površine 91m2, u samoj blizini Saborne crkve. Sastoji se od dva nivoa, sa dva ulaza. Na podu je keramika. Grejanje je etažno (električni kotao). Potpuno je renoviran i pogodan je za razne namene. Nekretnina je uknjižena 1/1. Moguća je kupovina putem kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U Novom Bečeju ( Šušanj) prodaje se trosobna prizemna kuća površine 91m 2 sa pomoćnim objektima površine 37 m 2 ; 43 m 2 i 113 m 2 na parceli od 814m 2 gradsko građevinsko zemljište. Kuća je od čvrstog materijala sa betonskim temeljom kao i svi pomoćni objekti . Tip grejanja u kući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>