• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura barem 70 m2 kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 kablovska što manji

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 kablovska što manji" pronađeno 5 811 nekretnina - prosečna cena 1.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura barem 70 m2 kablovska što manji'
65.000 €
65.000 €
121.540 €
  Stan, KAMENICA, 106.000 €, 63,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Nekretnina se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju, idealna za život ili kao investicija za izdavanje. Stan je kompletno renoviran modernim materijalima i opremom, bez potrebe za dodatnim radovima. Grejanje je etažno na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.100 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

One bedroom apartment in BW Residences. Beautiful and sunny one bedroom apartment over looking the Sava River. The complex has all the amenities you need such as an indoor swimming pool, gym & children's playground. The best location in town! Agencijska provizija 50% Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen trosoban stan u srcu Podbare – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u održavanoj zgradi sa parkingom u dvorištu namenjenim isključivo stanarima.Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću – prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 110.310 €, 63,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 183.645 €, 63,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju trosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 196.200 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj komforan stan nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Dunava, Riblje pijace i pešačke zone u samom centru. Idealna pozicija omogućava brz i jednostavan pristup svim atraktivnim delovima grada, što ga čini savršenim izborom kako za porodični život,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja se nalazi na odličnom mestu sa pogledom na Kej i Žeželjev most, a ispred zgrade je šetalište, biciklističke staze, igrališta za decu i teretane na otvorenom. Održavana zgrada sa liftom, okružena zelenilom sa puno mesta za parking. Raspored stana pruža mogućnost da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.050 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, novogradnja. Pozicija na kraju Telepa, sam početak Adica. Ulica je lepa, sa novim zgradama. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za udoban život: vrtić, škola, marketi, dečije igraonice. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.930 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.850 €, 63,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 63m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 63,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na desetom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 52m2 + lođa. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dupleks Grbavica! Na prodaju veoma praktičan i funkcionalan dupleks na veoma atraktivnoj gradskoj lokaciji u blizini centra grada i fakulteta,pogodan kako za porodičan život tako i za iznajmljivanje Na postojeću cenu cse naplaćuje agencijska provizija u iznosu od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 136.250 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Zemunu. Stan je u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan, sa mogućnošću adaptacije u troiposoban, što ga čini odličnim izborom kako za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 135.930 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju sa više različitih kvadratura i struktura na Adicama. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/536386 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.130 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, odličan raspored, kvalitetna gradnja, prostran, sa mogućnošću pregrađivanja, da bi se dobila još jedna soba, izlaz na sever i jug, dve terase. ODLIČAN! Upravo se ukljižava. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.900 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 553995 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 72.100 €, 63,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Ledenoj steni. Odlična investicija za porodični život. Nalazi se u blizini osnovne škole ,, Bubanjski heroji '', ambulante. Autobusko stajalište je u blizini , kao i mnogobroni trgovinski marketi. Postoje dva prilaza do kuće. Plac je površine 212m2. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....