• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 3.sprat lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura barem 70 m2 3.sprat lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 3.sprat lift

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 3.sprat lift" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 1.854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TEMERIN, 96.530 €, 66,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan nov trosoban stan u Temerinu koji se nalazi na 3/3 spratu nove zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe,vesernice, kupatila toaleta i terase.Blizina svih gradskih sadržaja. Stan se prodaje prazan.Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, trosoban dupleks stan od 66m2 na Telepu. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, Bulevara Cara Lazara, blizina osnovne škole, marketa, dobra povezanost gradskim autobuskim linijama Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta. Na prvom nivou se nalaze sledeće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.990 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima-tplana je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 94,36m2 u novoizgrađenoj stambeno- poslovnoj zgradi . Treći sprat, ima lift. Dvostrano orjentisan. Dve terase. Izuzetno svetao stan. Kupatilo plus posebno toalet. U blizini strogog centra grada, železničke i autobuske stanice. Cena je izražena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 153.000 €, 95,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN POLUSALONSKI STAN SA GARAŽOM U CENTRU GRADA KOD RIBLJE PIJACE Naš komitent prodaje troiposoban stan na TOP lokaciji po povoljnoj ceni! Stan ima 95m2 dvostrano je orijentisan i sastoji se od dve komforne spavaće sobe (22m2), jedne manje polusobe (12m2), predsoblja, odvojene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 189.800 € na 184.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 96,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 189.800 €
15.04.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Dupleks 96 m2 | Bulevar Evrope - blizina SheratonaProdaje se renoviran, četvorosoban dupleks od 96 m2, na odličnoj lokaciji na Bulevaru Evrope, u neposrednoj blizini Sheratona.Osnovne informacije:Površina: 96 m2Spratnost: 3. sprat (zgrada bez lifta)Struktura: četvorosoban dupleksStanje:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen četvoroiposoban stan, 98m2 (115m2 podno), na trećem spratu. Stan ima tri nivoa. I nivo-hodnik, wc, kuhinja (zasebna prostorija sa prirodnom ventilacijom), dnevni boravak sa trpezarijom i terasa (bez kosina) II nivo-prostran hodnik, 2 sobe sa krovnim prozorima i....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 205.000 €, 99,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124184, III/III, klima, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan u blizini Master centra Sajam i Autobuske stanice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri lepe spavaće sobe, kupatila, hodnika,i dve ostave. Stan je trostrano....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.562 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 195.717 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu od četiri. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom ,dnevne sobe i lođe. Po strukturi je trosoban i dvostrano orijentisan. U izgradnji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 67.000 €, 65,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Vrdnika površina stana 65m2 grejanje na struju i čvrsto gorivo 2 sobe zgrada starije gradnje agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta### šifra agencije: 1338 šifra nekretnine: 12957 Stan se nalazi u zgradi na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.825 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.19m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.500 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je stan na odličnoj lokaciji,retko na tržištu,na Limanu 3,u Šeksirovoj ulici. Odličan kako za život tako i za izdavanje. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilom kao i još jednom prostranom odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.250 €, 65,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 140.590 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1092660 - CENA sa PDV-om, Trosoban stan u kvalitetnoj izgranji u Petrovaradinu. Grejanje na Gas-kalorimetri. Treći sprat,lift,terasa. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odličan Dvosoban stan na potezu Novog Naselja. Nekretnina se sastoji od 65m2, nalazi se na 3. spratu od 4 i poseduje Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu , kupatilo, hodnik i terasu. U zgradi je ugradjen novi lift. Stan je u izvorno - odličnom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.500 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prodaju u izgradnji projektovane površine 65,45m2 na trećem spratu idealnog rasporeda sa nestvarnim pogledom na Frušku Goru, Popovicu, Glavicu, Sremsku Kamenicu. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.710 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.150 €, 65,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na trećem spratu. Po strukturi je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.332 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je trosoban stan na Limanu IV.Stan je po strukturi trosoban, spavaće sobe su okrenute ka Narodnom Frontu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Strukturu stana čine dnevni boravak,dve spavaće sobe,kuhinja, kupatilo, ostava i terasa.Fantastičan porodičan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan, površine 66 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta, ušuškan u zelenilu i u neposrednoj blizini parka, što pruža osećaj privatnosti i mira, a opet ste na par minuta od svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.990 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099882 Na prodaju uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju-Šarengrad. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od kojih je jedna manja, kupatila i velike zastakljene terase sa ostavom. U stanu su potrebna izvesna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.800 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks u mirnom delu Grbavice, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored: odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, tri komforne spavaće sobe, dva kupatila, veliku terasu i ostavu. Orijentisan je ka jugoistoku, s pogledom na ulicu.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 198.000 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

4.0 stan 110m2 Zvezdarska šuma - izuzetno kvalitetna novogradnja - podno grejanje keramika prve klase , elektro podizači roletni , 2 klime , 3 terase , 3 kupatila , trostran - pogled na ceo grad i na park , zajedničko dvorište , 2 lifta , 18 kamera , 2 velika garažna mesta - sa rolo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban stan na Grbavici,Miše Dimitrijevića,III sprat bez lifta,stan u dva nivoa,u donjem delu kuhinja,dnevni boravak,spavaća soba,kupatilo,velika terasa a u gornjem delu dve spavaće sobe,kupatilo,ostava . . . stan je uknjjžen,odmah useljiv.Dogovor!!! Terasa, Telefon,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 267)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>