• GoHome Professional
do 190000 eura barem 70 m2 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura barem 70 m2 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura barem 70 m2 2.sprat

  • Za upit "do 190000 eura barem 70 m2 2.sprat" pronađeno 1 078 nekretnina - prosečna cena 1.628 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 143.350 €, 80,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji. Površine je 79,64m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koji poseduje lift. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i još dve terase do kojih....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

3S211 Stan u strogom centru grada,na trecem spratu,prvi deo stana od prostorija poseduje dnevnu sobu ,kuhinju,trpezariju,kupatilo,terasu,drugi sprat dve spavace sobe.Za vise informacija pozvati Tanja 062 8010-641 Sloba 062 8010-640 Natasa 063 7030 538 Sanja 060 1764 777 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 120.000 € na 128.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
20.03.2026 - 128.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.500 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika, atraktivna lokacija! U pešačkoj zoni grada prodaje se, u manjoj starijoj zgradi, trosoban stan 80m2, na celom spratu jedan stan. Nalazi se na 2. spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orjentisan. U zgradi je poslovni prostor u prizemlju i dva stana na dva sprata. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.000 €, 80,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa 3 spavaće sobe. Dobar raspored: Dnevna soba + kuhinja + trpezarija + ostava, 3 zasebne sobe, mokri čvor- WC, kupatilo, hodnik, terasa izlaz iz dnevne i 1 sobe. Stan svetao, južno orjentisan, gleda u dvorište zgrade. Grrjanje se plaća po utošku i samo u grejnoj sezoni. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra 1102552 CENA sa PDV-om 160.000 e + 3 % provizije UKNJIŽEN troiposoban stan u novoj zgradi na Mišeluku. Grejanje na toplotne pumpe "Fan coil". Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je na drugom spratu sa dve lepe terase sa kojih se pruža predivan pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.380 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Sastoji se od predsoblja,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom , kuhinje , dve spavaće sobe, kupatila, dve terase od 10 i 8 m2. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100767, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan od 80m2 na atraktivnoj lokaciji na Mišeluku (iza bolnice).Stan se nalazi na etaži koja se u dokumentaciji vodi kao drugi sprat, do stana vode dva kraća stepeništa. Zgrada je bez lifta.Raspored:dnevni boravakkuhinja i trpezarija3 spavaće sobekupatilo2....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan, 80 m² – Veternička rampa, 130.000 € Na prodaju četvorosoban stan površine 80 m² na odličnoj lokaciji – Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje! Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom gradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Beograda, na par koraka od Tašmajdana. Stan je površine 80m2 i nalazi se na drugom spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Po strukturi se sastoji od predsoblja, kuhinje, kupatila i četiri sobe. Izuzetna lokacija predstavlja prednost i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top stan, novogradnja, na samo par minuta od centra grada, u srcu Petrovaradina+++ Agencijska oznaka stana 1059876. Novi Sad, Petrovaradin, 80m2, drugi sprat.uknjižen stan sa PDV-om. Savrsen stan za udoban porodični život. Ovaj stan će vas oduševiti svojom lokacijom i odlicno organizovanim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Direktna Prodaja*Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu,dobre orijentacije,svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe,predsoblje,kupatilo i lepe dve Teraseističe se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9116921 - zdaje se stan u kući na Petrovaradinu. Stan je na drugom spratu. Poseduje svoj ulaz u zatvorenom stepenišnom delu. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje i trpezarije. Postoji ostava i dve teras sa pogledom na grad i Dunav. Etažno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam u Centru Novog Sada Uknjižen Salonac 80 m2 u Pešačkoj zoni na drugom spratu u izvornom stanjuCena Dogovor više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21446 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880Mišo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 131.840 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM CETVOROSOBAN STAN NA VETERNIKU-NOVOGRADNJA 80M2 na drugom spratu-duplex kupatilo i toalet dve terase tri spavace sobe i veliki dnevni boravak cena 131840eur u ponudi garaza po ceni od 17000eur kontakt 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.100 €, 80,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1063914, Novi Sad, Telep, 80 m2, četvorosoban, drugi sprat. D izajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Kuća, MISLOĐIN, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA NA PRODAJU – 80 m² Kuća od 80 m², na dva sprata. Prvi sprat sadrzi dnevni boravak i dve spavaće sobe. Dok drugi sprat čini otvoren prostor. Kuća se nalazi na 8,5 ari ravnog placa, u blizini je autobusko stajaliste. Kuća ima struju i vodu, a prikljucak za gas ispred placa. Mislodjin....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s507 Prodaje se odličan funkcionalan i prostran stan površine 82 m², smešten na 2. spratu zgrade u mirnom i porodičnom naselju 25. maj, nadomak centra grada. Stan se nalazi na idealnoj poziciji – udaljen je svega 5 minuta hoda od centra, u blizini parkova, poligona, sportskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu, postoji i parking Od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1063786, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102357, II/, salonski, terasa, uknjižen, za renoviranje, ostava. Prodaje se prostran, trosoban, salonski stan u centru grada. Stan je na drugom spratu bez lifta, dvorišno orijentisan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! +++ Agencijska oznaka stana 1100634, Futog. Četvorosoban stan u novoj zgradi Lux kvaliteta , drugi sprat, idealnog rasporeda.Zatvoreno dvorište, video nadzor, kvalitetna gradnja. Blizu škole, vrtića i autobusa. Samo 10 min od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na drugom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 183.550 €, 81,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan na Grbavici. Novija zgrada, odlično održavana. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano orijentisan.Izuzetna ponuda,pozovite!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice, četvorosobni dupleks u urbanoj vili na interesantoj lokaciji u blizini Dunava +++ Agencijska oznaka 1059207, Adice, četvorosobni dupleks stan 80 m2, na drugom spratu urbane vile sa šest stanova. Donja etaža stana sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 123.000 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan odličnog rasporeda prostorija u strogom centru grada, površine 82 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom i u svom sastavu ima predsoblje, toalet, centralnu trpezariju iz koje se ulazi u kuhinju, dnevni boravak sa terasom i odvojen deo gde su 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 173.150 €, 82,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican trosoban stan 82 m2, sa garažom, kod Socijalnog. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, posebnog wc, ostave i lodje. Za vise informacija pozovite. Postoji mogučnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odličan dvosoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na drugom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, izdvojene spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 82,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 142.430 €, 82,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050754 NOVI SAD, KLISA, ČETVOROSOBAN STAN 82 M2 <span style="font-size:9.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1"=""> Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u kvalitetnoj izgradnji sa rokom završetka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 152.360 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV FANTASTIČAN TROIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007132.Prodaje se fantastičan troiposoban stan (80.06m2) na drugom spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored stana je takav da je spavaći deo odvojen od dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom. Podno grejanje, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 160.650 €, 82,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Četvorosoban stan 82 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 430)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>