• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 uknjižen podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 80 m2 uknjižen podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 uknjižen podno grejanje

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 uknjižen podno grejanje" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.696 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - lokal u novogradnji površine 75m2, suteren, dupli sanitarni čvor, granitna keramika, podno grejanje, u radu, uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, RUMA, 85.900 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Nov, prazan, useljiv Uknjižen kao poslovni prostor od 78 m2 , a fukcioniše kao 3.0 stan. Od prostorija: veliko predsoblje, tri velike sobe, kuhinja, veliko kupatilo (i toalet), dve prostorije za formiranje ostave i garderobera. Podno grejanje Nalazi se u prizemlju nove zgrade....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 80 m2 uknjižen podno grejanje'
184.000 €
184.000 €
158.160 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 163.200 €, 78,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja idealnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima ukupnu površinu od 78,4m2 i nalazi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 153.550 €, 83,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1098902 - Cena je 153 550e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se trosoban ,uknjižen stan bez tereta i zabeležbi na Tatarskom brdu. Stan se nalazi u zgradi koja ima ukupno šest stanova , zajedničko dvorište za sve stanare ,kao i mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, dvostrano orijentisan. Granitna keramika prve klase podno grejanje, sigurnosna ulazna vrata... Uknjižen na 60kvm, plus 25kvm neuknjiženo. Moguća zamena za N. Beograd Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 162.000 €, 85,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 85 kvadrata u strogom centru Bačke Palanke, uknjižen 1/1. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i taolet. Uz stan takođe pripada garažno mesto od 24 kvadrata (sa sopstvenim ulazom direktno u stan) kao i pripadajući deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan nalazi se na drugom spratu zgrade u mirnoj ulici, dvostrano orjentisan. Nova elektro i vodovodna instalacija, izolacija, fasada. Ulazna vrata sigurnosna. U stanu je granitna keramika iz Španije – I klase. Kupatila nova sanitarija sa bojlerom i sušačom za veš. PODNO GREJANJE....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 87,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na svakom spratu je po jedan stan. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Geberit ugradni vodokotlić u donjem kupatilu. Podno grejanje na struju u donjem nivou. Visina kosine u kupatilu na sredini tuš kade je 190cm. Okretnica autobusa i prodavnica na 100m. Parking mesta ispred....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>